Logitech uvádí hudební ovladače pro hru Guitar Hero

16. 7. 2009 14:56    Rubrika: Tiskové zprávy

To pravé pro PLAYSTATION 3: prvotřídní hudební ovladače Logitech pro hru Guitar Hero

Logitech uvádí hudební ovladače pro hru Guitar Hero

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Bezdrátový bicí ovladač Logitech a bezdrátový kytarový ovladač Logitech:
vyrobeny v licenci pro PLAYSTATION 3

Teď už to můžete ve hře Guitar Hero® skutečně rozbalit. Logitech dnes v Evropě představil Logitech® Wireless Drum Controller a Logitech® Wireless Guitar Controller pro PLAYSTATION®3.
Bezdrátové bicí ovladače vyrobené v licenci společnosti Activision Publishing, Inc. pro populární hru Guitar Hero jsou opatřeny prvotřídními bicími membránami se zapuštěnými ráfky, které poskytují realistický zážitek hry na bicí. Nejnovější bezdrátový kytarový ovladač Logitech má palisandrový hmatník a kovové pražce.
“Chystáte-li se vyměnit své nástroje za lepší nebo rozšířit svou hudební skupinu, určitě si budete chtít vyzkoušet nové bicí ovladače od Logitechu,” říká Ruben Mookerjee, ředitel marketingu herních produktů společnosti Logitech. “S bezdrátovými bicími ovladači totiž můžete udat rytmus, udržet backbeat, podbarvit kytarové riffy a vyšperkovat sólo činely. Nové bezdrátové bicí a kytarové ovladače, které jsou vyrobené pro PLAYSTATION 3, vám umožní pořádně se opřít do všech vašich oblíbených songů.”
Bezdrátové bicí ovladače
Bezdrátové bicí ovladače Logitech se skládají ze tří plně uzpůsobitelných bicích membrán a dvou činelů. Každou z částí můžete nastavit tak, abyste na ovladač dobře dosáhli a aby vyhovoval vašemu stylu, takže můžete hrát svižněji a lépe.
Pro dosažení autentického muzikantského zážitku jsou bezdrátové bicí ovladače Logitech vybaveny citlivě reagujícími blánami, které vytvářejí živý dojem, nebudou odvádět vaši pozornost od hraní a jsou navrženy tak, abyste mohli plně využít vše, co nabízí poslední verze her Guitar Hero.
Není to ale tak, že by společnost Logitech vytvořila pouhé repliky typických bubnů. Bezdrátový bicí ovladač Logitech je pro lepší hraní opatřen zapuštěnými ráfky, které vám usnadní bubenická sóla a pomohou vyhnout se nechtěným úhozům do ráfku. Můžete to rozbalit naplno - pedál bubnů má povrch z nerezavějící oceli a nastavitelnou pružinu, a tak je ovladač vysoce odolný a zároveň dostatečně citlivý pro váš zážitek ze hry.
Bezdrátové bicí ovladače mají výdrž 50 hodin na dvě tužkové baterie (velikost AA), a tak budete mít dost šťávy na koncert plný hitů - a vystačíte i na přídavky.
Bezdrátové bicí ovladače Logitech rychle rozložíte a pak zase složíte během několika vteřin. Hrát můžete za pár minut od otevření pouzdra, a po skončení vaší show máte vše rychle sklizeno.
Bezdrátové kytarové ovladače
Bezdrátové kytarové ovladače Logitech jsou zhotoveny z autentických materiálů – včetně javorového krku, palisandrového hmatníku a kovových pražců. Ovladače mají tvarované tělo z jednoho kusu dřeva, jaké si vybírají mnozí z předních rockových kytaristů ve světě. Aby se snížil zvuk vydávaný tlačítky, Logitech využívá u ovládacích prvků na hmatníku technologii s gumovými membránami - jde o stejný materiál a způsob, jaký se používá ve špičkových klávesnicích Logitech. Kytarové ovladače také obsahují dotykem ovládanou plochu - slider, umístěný na krku ovladače, díky němuž můžete pořádně vyjíždět svá sóla – i beze strun.
Nové bezdrátové kytarové ovladače Logitech vám umožní pohodlně jamovat až do vzdálenosti 10 metrů od herní konzole. A bude vám to s kytarou slušet - ovladač bude k dostání pro PLAYSTATION 3 v černém provedení s lesklým černým pickguardem (chránič před poškrábání trsátkem).
Cena a dostupnost
Bezdrátový bicí ovladač Logitech pro PLAYSTATION 3 a PlayStation®2 bude v Evropě k dostání v srpnu za maloobchodní cenu 5 990 Kč (Slovensko €199). A uvedení kytarového ovladače Logitech pro PLAYSTATION®3 a PlayStation 2 v Evropě se očekává na začátku srpna za maloobchodní cenu 5 990 Kč (Slovensko €199).


| Diskuse | Tiskové zprávy