Sony WALKMAN - nové modely

22. 7. 2009 22:48    Rubrika: Tiskové zprávy

Dva nové modely hudebních přehrávačů WALKMAN® nabité pokročilými technologiemi od Sony

Sony WALKMAN - nové modely

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění


Video MP3 přehrávače WALKMAN® E
- Technologie Clear Stereo a Clear Bass zajišťující vynikající zvukovou kvalitu
- 2palcový barevný LCD QVGA displej
- Podpora konverze video souborů
- Dlouhá výdrž baterie: až 30 hod audia / 6 hod videa
- Výběr ze dvou barevných variant (červená a černá)

MP3 přehrávače WALKMAN® B
- Přenos souborů metodou „drag&drop“
- Funkce ZAPPIN™ pro snadné a rychlé vyhledávání skladeb
- Tlačítko bass pro zvýraznění nízkých frekvencí
- 18 hodin přehrávání hudby, baterie s technologií rychlonabíjení (Quick Charge)
- FM tuner s možností nahrávání
- Malý a lehký přehrávač ve čtyřech barvách
-

Video MP3 přehrávače WALKMAN® E
Kompaktní a elegantní WALKMAN® E440, s tloušťkou pouhých 9,3 mm je nabízený v černém nebo červeném provedení. Se svou velikostí se snadno schová i do skutečně malé kapsy. I přes své malé rozměry je nabitý užitečnými funkcemi, které vám umožní ještě lepší využití vaší multimediální knihovny.

Dostatečně velký 2palcový barevný QVGA LCD displej nabízí ostré a detailní zobrazení všech možných videoklipů, fotek, obalů desek i playlistů, ať už jsou sebebarevnější.

Stejně jako ostatní přehrávače značky WALKMAN®, i řada E disponuje funkcemi Sony, které vylepšují přehrávání zvuku a nabízí dokonalejší poslechové zážitky.

Nový WALKMAN® řady E je vybavený technologií Sony Clear Audio zajišťující dynamické a detailně strukturované podání stereofonního zvuku. Technologie Clear Stereo omezuje úniky mezi levým a pravým kanálem. Clear Bass se mezitím stará o silné a přesné podání nízkých frekvencí.

K jemnému vyladění poslechového dojmu slouží pětipásmový ekvalizér. Rozdíly v úrovni hlasitosti jednotlivých skladeb vyrovnává dynamický normalizér, který zajišťuje plynulý a příjemný poslech.

Import hudby, videa i fotografií je rychlý a bezproblémový. Postačí pouhé přetažení (metoda „drag & drop“) ze složky v počítači nebo přes iTunes 8.1 pomocí programu Content Transfer.

Novinka navíc podporuje celou řadu hudebních a video formátů včetně WMA a WMV s ochranou autorských práv. Poprvé je u přehrávačů WALKMAN® podporována konverze souborů ve video formátu prostřednictvím přiloženého software Content Transfer.

Posluchačské možnosti dále rozšiřuje kvalitní FM tuner. Rozhlasové vysílání je možné stisknutím jediného tlačítka nahrát a kdykoli si je znovu poslechnout.

Skvělý zvuk a inteligentní funkce doplňuje mimořádná výdrž baterie. WALKMAN® E dokáže na jediné nabití přehrávat až 30 hodin hudby a 6 hodin videa – to je více než dostatečná doba pro každodenní dojíždění nebo krátké výlety.

MP3 přehrávače WALKMAN® B
WALKMAN® B140 je skvělým doplňkem pro aktivní životní styl. Kromě moderního designu nabízí i množství funkcí za přijatelnou cenu a nepřekonatelnou zvukovou kvalitu značky WALKMAN®.

Skvělý vzhled doplňuje možnost čtyř barevných variant se sladěnými sluchátky. Navíc černá, červená a růžová povrchová úprava se dokonale doplňuje s letošními modely notebooků VAIO® řady C a fotoaparáty
Cyber-shot™ S.

Přehrávač nabízí dostatečných 18 hodin přehrávání hudby. A pokud máte naspěch, stačí pro 90 minut poslechu pouhé 3 minuty nabíjení .

Pro nahrání svých oblíbených skladeb navíc ani nepotřebujete počítač. WALKMAN® B lze přes USB připojit k mikro/mini hifi systémům s funkcemi USB Mass Storage Management (správa USB úložných zařízení)
a Ripping/Up-Streaming.

WALKMAN® B ale můžete také přes USB přímo připojit k počítači a snadno do něj importovat hudební soubory metodou „drag & drop“.

Výběr pěti volitelných režimů ekvalizéru uspokojí každého posluchače. Když si chcete užít basů, stačí tlačítkem BASS zdůraznit nízké frekvence, které mohou doprovázet LED diody blikající do rytmu hudby.

Pokud často sportujete nebo se potřebujete na něco soustředit, určitě oceníte snadné vyhledávání hudby pomocí Funkce ZAPPIN™. To se na MP3 přehrávači WALKMAN® řady B objevuje vůbec poprvé. Tato Sony technologie přehraje z každé písně několikasekundové snadno rozpoznatelné úryvky. Skvělá alternativa ke klasickému vyhledávání, při kterém často bývá problém skladbu podle pár úvodních taktů rozeznat.

Modely B140F navíc obsahují FM tuner a funkci nahrávání, abyste si své oblíbené rozhlasové pořady mohli uložit a poslechnout si je později.

Pro přehrávače řady B i E je k dispozici množství příslušenství a doplňků. Lehké sportovní pouzdro na ruku pro WALKMAN® B dává posluchači svobodu pohybu. Mezi příslušenství pro modely řady E patří dokovací stanice GU50, univerzální sportovní pouzdro na ruku a ochranné silikonové pouzdro.

MP3 přehrávače WALKMAN® B jsou na českém trhu k dostání od začátku července. Video MP3 přehrávače WALKMAN® E od září 2009.

Nejnovější WALKMAN® zprávy, fotky a diskuse fanoušků jsou k dispozici na Facebooku: www.facebook.com/walkman

Tabulka parametrů
Funkce: Řada B140
Kapacity (GB): 2, 4
Audio formáty: MP3, WMA
Video formáty: --
Formát fotografií: --
Barvy: Růžová, oranžová, červená, černá
FM tuner
/Nahrávání: Ano (pouze modely F)
Funkce záznamu hlasu: Ano
Zvukové efekty: Bass : Přímé zesílení basů, 5pásmový ekvalizér : Heavy/POP/Jazz/Unique/Vlastní1/Vlastní2
Doba přehrávání: Cca 18 hodin
* MP3 128kbps
Displej: 3řádkový LCD displej
Dodané příslu-šenství: Sluchátka (MDR-E804Y)
Průvodce Rychlý start
Doba nabíjení: 3 minuty rychlonabíjení pro 90 minut přehrávání
Plné nabití: cca 70 min
Rozměry: Cca Š23,6 x V 86,0 x H14,5 mm
Hmotnost: Cca 26 g

Funkce: Řada E440
Kapacity (GB): 4, 8, 16
Audio formáty: MP3, WMA, AAC-LC*2, Linear PCM
Video formáty: AVC baseline (H.264/AVC),
MPEG-4,Windows Media Video 9
Formát fotografií: JPEG
Barvy: Černá a červená
FM tuner
/Nahrávání: Ano
Funkce záznamu hlasu: Ano
Zvukové efekty: 5pásmový ekvalizér + Clear Bass:
Heavy/POP/Jazz/Unique/Vlastní1/Vlastní2
Clear Stereo
Dynamický normalizér
Doba přehrávání: Hudba : cca 30 hodin
*MP3 128kbps
Video : cca 6 hodin
*MPEG4 Simple Profile 384kbps
Displej: 2,0 palce, barevný QVGA LCD displej
Dodané příslu-šenství: Sluchátka (MDR-E804YLP 105cm černá)
USB kabel (1m)
Adaptér (pro připojení k volitelnému příslušenství)
Software „Content Transfer“ ve vestavěné paměti
Průvodce Rychlý start
Doba nabíjení: 80% nabití: cca 45 min
Plné nabití: cca 2 hod
Rozměry: Cca Š44,0 x V86,8 x H9,3 mm
Hmotnost: Cca 54 g


| Diskuse | Tiskové zprávy