3G do Hradce Králové a Pardubic

3. 8. 2009 11:27    Rubrika: Tiskové zprávy

Mobilní síť nové generace se rozrostla do Hradce Králové a Pardubic

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Telefónica O2 pokračuje v rozšiřování mobilní sítě nové generace do dalších krajských měst. Nejmodernější síť s nejrychlejšími přenosy dat na českém trhu je nyní nově dostupná také obyvatelům Hradce Králové a Pardubic. Od 1. srpna mohou zákazníci v těchto krajských městech využívat v současné chvíli nejrychlejší mobilní internet až 3,6Mbit/s, který je pro ně připraven ve speciální zvýhodněné nabídce.

"Dostáváme svým slibům a pokračujeme rychlým tempem v pokrývání České republiky signálem 3G. Mobilní sítí nové generace jsme pokryli již devět z celkem čtrnácti českých krajských měst. Jako jediný operátor na tuzemském trhu nabízíme zákazníkům nejrychlejší a zároveň také nejvýhodnější mobilní internet. Data nyní mohou přenášet rychlostí až 3,6 Mb/s a pokud si pořídí mobilní internet k O2 Internetu pro domácnost, získají jej pouze za 150 Kč měsíčně," říká Jan Karas, ředitel pro segmentový marketing společnosti Telefónica O2.

Zákazníci, kteří využívají služeb O2 Internet na doma, získají mobilní internet za pouhých 150 Kč. Od 1. srpna do 30. září 2009 získají obyvatelé Hradce Králové a Pardubic mobilní připojení ve speciální zvýhodněné nabídce. Všichni, kteří si aktivují samostatný O2 Mobilní internet nově, si jej mohou pořídit za pouhých 600 Kč s DPH měsíčně. Oproti standardní ceně tarifu ve výši 750 Kč s DPH, tak ušetří celých 150 Kč měsíčně. Při uzavření smlouvy na 24 měsíců dostanou novinku v nabídce datových modemů v podobě malého kompaktního USB sticku, a to za pouhou 1 korunu. Jeho standardní cena činí 1 895 Kč včetně DPH.

Internet v mobilu dostává díky moderní síti s nejrychlejšími datovými přenosy nový rozměr a to především na mobilních telefonech s velkým dotykovým displayem. Od 1. srpna 2009 zařazuje O2 exkluzivně do své nabídky telefon Samsung S 5600, se kterým si zákazníci vychutnají surfování po internetu naplno. Přístroj podporuje právě sítě nové generace včetně rychlých datových přenosů a navíc je vybaven velkým dotykovým displejem. Po dobu dvou měsíců, tj. do 30. září 2009, je všem zákazníkům nabízen za speciální zvýhodněnou cenu. Stačí, pokud již mají nebo si nově aktivují službu O2 Internet v mobilu. V dotované verzi pak telefon získají již za 995 Kč s DPH. V nedotované verzi je k dispozici za 6 095 Kč s DPH.


| Diskuse | Tiskové zprávy