D-Link získal logo Compatible with windows 7

5. 8. 2009 16:28    Rubrika: Tiskové zprávy

OSM 802.11n ROUTERŮ D-LINK ZÍSKALO LOGO „COMPATIBLE WITH WINDOWS 7“

D-Link získal logo Compatible with windows 7

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Testování pro Windows 7 zaručuje kompatibilitu produktů a spokojenost uživatelů

D-Link, dodavatel end-to-end síťových řešení pro firmy i domácnosti, oznamuje, že již 8 z jeho 802.11n routerů prošlo testem kompatibility s Windows 7 a získalo logo „Compatible with Windows 7“.

Windows 7 je nová verze operačního systému Microsoft Windows pro osobní počítače, jejíž uvedení na trh je plánováno na říjen 2009. Tato verze nepřináší nějaké převratné novinky, jejím hlavním cílem je vylepšení stávající řady Windows při zachování plné kompatibility s aplikacemi a hardwarem, které již byly kompatibilní s jejím předchůdcem, Windows Vista.

Program pro získání loga kompatibility s Windows 7 nemá sloužit jen k tomu, aby pomohl firmám otestovat, zda jimi vyvíjené systémy a zařízení splňují standardy Microsoftu pro Windows 7, ale má zaručit také snadné
a bezproblémové používání těchto produktů.

Bezdrátový N gigabitový směrovač D-Link DIR-655 byl prvním směrovačem na trhu, který získal certifikaci pro Windows 7. Z celkem 8 směrovačů D-Link, které prošly testem kompatibility, je jich 6 dostupných v Evropě a budou moci být označeny logem Windows 7. Jsou to:

DIR-855 – bezdrátový N Quadband router
DIR-825 – bezdrátový N Quadband router pro domácnosti
DIR-655 – bezdrátový N gigabitový router
DIR-635 – bezdrátový N širokopásmový router
DIR-615 – bezdrátový N router pro domácnosti
DIR-600 – bezdrátový 150 router

„Díky automatické instalaci a možnostem konektivity, vestavěným do Windows 7, mohou teď uživatelé ještě snadněji využívat svoji síť D-Link na maximum. Microsoft s Windows 7 usiluje o vyšší uživatelský komfort – postará se o kompletní síť a ne pouze o jednotlivé produkty,“ říká Osbert Ong, hlavní produktový manažer D-Link Europe. „Když teď uživatel připojí svoje zařízení, budou všechna automaticky rozpoznána a nakonfigurována. To uživatelům usnadní využívání pokročilých funkcí sítě a připojených zařízení
a v důsledku to povede také ke snížení počtu volání na technickou podporu.“


| Diskuse | Tiskové zprávy