Logitech Professional Presenter R800 a Wireless Presenter R400

6. 8. 2009 19:11    Rubrika: Tiskové zprávy

Díky modelům Logitech Professional Presenter R800 a Logitech Wireless Presenter R400 mají profesionálové pod kontrolou nejen časový harmonogram, ale i pozornost posluchačů

Logitech Professional Presenter R800 a Wireless Presenter R400

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním zněníSpolečnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes představila dvě možnosti, jak můžete při příští prezentaci své posluchače ohromit – ovladače prezentací Logitech® Professional Presenter R800 a Logitech® Wireless Presenter R400. Díky laserovému ukazovátku, bezdrátovému rozhraní a intuitivním, snadno po hmatu odlišitelným tlačítkům pro přepínání snímků vám nové ovladače od Logitechu poskytnou možnost volně se pohybovat po místnosti a soustředit se na zprostředkování kvalitnější a ničím nerušené prezentace.
“Když přednášíte, chcete se soustředit spíše na své posluchače, než na techniku,” řekl Rory Dooley, senior viceprezident společnosti Logitech a generální ředitel obchodní divize Control Devices. “Díky prvkům, které jsou navrženy tak, aby z vás udělaly lepšího přednášejícího, se ovladače prezentací Professional Presenter R800 a Wireless Presenter R400 postarají o to, že už nebudete muset běhat tam a zpět k počítači nebo přerušovat svou prezentaci v PowerPoint®, abyste svého kolegu požádali o přepnutí na další snímek.”
Logitech Professional Presenter R800
Ovladač prezentací Logitech Professional Presenter R800 vám poskytne plnou kontrolu nad vaší prezentací. Abyste se mohli soustředit pouze na publikum - a ne na hodiny - má Professional Presenter R800 zabudovaný jednoduše nastavitelný časovač s tichým vibračním upozorňováním. Časovač zobrazuje údaje na 1 x 1,5palcovém LCD displeji a tedy v dostatečné velikosti, aby se daly zachytit i letmým pohledem a vibruje, když vám k odprezentování snímku zbývá pět, dvě a nula minut. Jakmile dosáhne časovač nuly, začne měřit čas až do šedesáti minut a vy tak vidíte, o kolik jste svůj časový limit překročili. Když se pohybujete po místnosti, abyste se mohli tázat svých posluchačů, indikátor kvality příjmu na LCD displeji vám až do vzdálenosti 100 stop (30 metrů) zabrání příliš se vzdálit. A s pomocí úžasného zeleného laserového ukazovátka je snadné zaměřit pozornost vašeho publika na specifickou informaci na druhé straně místnosti – dokonce i na velkoplošných displejích a ve světlých místnostech.
Logitech Wireless Presenter R400
Ovladač Logitech Wireless Presenter R400 je navržen tak, aby vám pomohl s přednášením v menších zasedacích místnostech. Wireless Presenter R400 je vybaven červeným laserovým ukazovátkem, které je dobře viditelné na většině pozadí. Indikátor stavu baterie zajistí, že budete mít vždy dostatek energie na dokončení své prezentace a dosah až 50 stop (15 metrů) vám pro větší kontakt s posluchači umožní přecházet po místnosti. Navíc je díky jednoduchému a kompaktnímu designu snadno použitelný a vždy připravený, abyste jej vzali s sebou.
Oba modely mají profilovaný tvar, který skvěle padne do ruky a bude vám připadat pohodlný bez ohledu na to, jak dlouho prezentace trvá. Aby bylo nastavení a přenášení ještě jednodušší, oba ovladače jsou vybaveny technologií plug-and-play – není tedy potřeba žádný software. Když nastane čas sbalit se a jít, bude přijímač bezpečně ukryt v ovladači a jeho odolnost vůči nárazům zajistí přepravní pouzdro.
Cena a dostupnost
Ovladač prezentací Logitech Professional Presenter R800 by měl být v Evropě dostupný v září za doporučenou maloobchodní cenu €79 (2190 Kč s DPH). Model Logitech Profesional Presenter R400 by měl být v Evropě k dostání také v září a za doporučenou maloobchodní cenu €49 (1390 Kč s DPH). Oba produkty budou také dostupné prostřednictvím kanálů Logitech for Business.


| Diskuse | Tiskové zprávy