O2 zajistí Madonně spojení se světem

6. 8. 2009 12:38    Rubrika: Tiskové zprávy

Spojení se světem zajistí Madonně O2

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Koncert královny popu vypukne v Praze 13. srpna, ale už od tohoto týdne pracuje přímo na místě 10 zaměstnanců z útvaru provozu a údržby sítí společnosti Telefónica O2 na zasíťování Přírodního amfiteátru Chodov.

Společnost Telefónica O2 má za úkol vytvořit komunikační zázemí Madonně i celému jejímu týmu. Na základě jejich požadavků bude na místě koncertu k dispozici:
- 24 telefonních linek s přímou volbou, tlačítkovými aparáty, službou call waiting.
- 10 faxových analogových telefonních linek s tónovou přímou volbou.
- 14 DSL linek 8Mbps/512kbps včetně modemů.

"S poskytováním telekomunikačních služeb v rámci velkých jednorázových akcí jako jsou koncerty, festivaly či sportovní události máme bohaté zkušenosti. Tento servis jsme zajišťovali například na letošní Davis Cupu v Ostravě nebo na O2 Sázavafestu, říká Ing. Petr Slováček, viceprezident pro provoz společnosti Telefónica O2 Czech Republic a s úsměvem pokračuje: "Musím ale dodat, že psát či volat by bylo zbytečné - telefonní číslo na Madonnu nikomu neprozradíme!"

V rámci turné Sticky & Sweet Tour navštíví Madonna 22 míst, včetně Prahy.

Místo: Přírodní amfiteátr Chodov, Praha

Do Prahy se Madonna vrací po 3 letech od dvou vyprodaných koncertů v Sazka Aréně. V České republice se však letos představí královna popu v rámci megakoncertu pod širým nebem. " Je to pro mne poprvé. Nikdy dříve jsem neprodloužila koncertní turné. Jsem šťastná, že mohu být zpět na cestě, navštívit místa, kde jsem nikdy nebyla, a vrátit se na místa, která miluji." říká Madonna.

Turné "Sticky & Sweet" vidělo v roce 2008 neskutečných 2 350 285 fanoušků v 58 městech. Prodeje vstupenek trhaly rekordy po celém světě - jen 650 000 lístků bylo prodáno na jihoamerickou část turné. V roli speciální hosta se na turné " Sticky & Sweet 2009" představí jedna z nejdůležitějších postav moderní klubové scény Paul Oakenfold, který remixoval skladby The Rolling Stones, Madonny, U2 a mnoha dalších. Paul Oakenfold patří mezi největší DJská jména světa a během letošního roku se chystá vydat nové album "Pop Killer".

Více informací a novinek na Madonna.com nebo Livenation.cz


| Diskuse | Tiskové zprávy