Infinity - nové webové stránky

7. 8. 2009 13:44    Rubrika: Tiskové zprávy

Infinity a.s. přichází s vylepšenou strukturou a novým designem svého webu

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Nové stránky osloví odlehčeným vzhledem a lepší orientací

Společnost Infinity a.s., přední český dodavatel komplexních služeb v oboru informačních technologií, přichází s vylepšenou strukturou a novým designem svých webových stránek, které osloví odlehčeným vzhledem a zjednodušenou strukturou pro lepší vyhledávání a orientaci ve službách a produktech společnosti.
Spuštění nových stránek přináší s sebou mimo nového designu i tematické úpravy a je rozšířeno o zajímavé novinky. Dostupnější a transparentnější se stalo také vyhledání kontaktu na nonstop servisní linku, která zajišťuje kromě jiného rychlou přímou podporu a evidenci všech požadavků koncových uživatelů výpočetní techniky v režimu 24 x7 x 365 včetně pracoviště Single Point Of Contact.
Návštěvníci nových webových stránek budou mít možnost se nyní přímo registrovat na připravované semináře a prezentace o produktech a službách společností Microsoft, Hewlett Packard, VMware, Cisco atd., se kterými Infinity a.s. jako partner úzce spolupracuje.
Významnou novinkou je i kolonka „Promoakce“, kde zájemci získají přehled o probíhajících cenově a kvalitativně výhodných akcích na produkty a služby Infinity a jejich partnerů. Na podzim plánuje společnost obnovit rozesílání firemních newsletterů o projektech, nově získaných referencích a novinkách ze všech oblastí společnosti i o dění mimo ní.
Zajímavou novinkou, oživující vzhled nových stránek, je přímé propojení se serverem Svět sítí (také provozovaného společností Infinity a.s.) a automatické zobrazování přebíraných aktualit.
Nové webové stránky společnosti Infinity a.s. naleznete na adrese http://www.infinity.cz.


| Diskuse | Tiskové zprávy