Notebook ASUS K Series s technologií IceCool

12. 8. 2009 22:33    Rubrika: Tiskové zprávy

Nové notebooky ASUS K Series s technologií IceCool

Notebook ASUS K Series s technologií IceCool

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Notebooky ASUS K Series byly navrženy s ohledem na co možná nejpohodlnější práci na cestách. Kromě LCD displeje s vysokým rozlišením (velikosti od 14“ do 17,3“) a špičkového zvuku v podání SRS® Premium Sound™ včetně reproduktorů Altec Lansing, nabízí také technologii ASUS Super Hybrid Engine, která umožňuje využívat notebook delší dobu na jedno nabití a ASUS IceCool zajišťující stále nízkou teplotu podložky pod zápěstí. Víko notebooku je navíc vyrobeno za pomocí technologie ASUS Infusion, která propůjčuje všem počítačům řady ASUS K Series Domino Collection motiv domina.

Multimediální zábava ve vysokém rozlišení kdekoliv na cestách
ASUS K Series je vybaven reproduktory Altec Lansing® s technologií SRS® Premium Sound™, které se starají o reprodukci zvuku ve skutečně špičkové kvalitě. Dále se může pochlubit 17,3" LCD displejem s vysokým rozlišením, zlatým poměrem stran 16 : 9 a vysokým kontrastním poměrem a saturací. Skutečně působivé vizuální zážitky jsou pak vykreslovány grafickými kartami od společnosti NVIDIA® nebo AMD®.

Notebooky K40IN a K50IN jsou vybaveny grafickou kartou NVIDIA® GeForce® G102M, která využívá 512 MB samostatné grafické paměti, která zajišťuje přehrávání videa v rozlišení 1080p a pomáhá při úpravě fotografií, videosekvencí, převádění videa a příležitostném hraní her. V porovnání s ostatními grafickými procesory určenými pro přenosné počítače spotřebovává GeForce® G102M při provozu graficky náročných aplikací o celých 30 % (nebo 8 W) energie méně, což se projeví ve výrazně vyšší výdrži baterie na jedno nabití.

Řada notebooků ASUS K Series obsahuje také modely, které jsou vybaveny grafickými kartami od společnosti AMD®. Notebooky K40AB, K50AB a K70AB využívají grafické karty ATI Mobility Radeon™ HD4570, zatímco K70AB a K51AB se mohou pochlubit kartami ATI Mobility Radeon™ HD4860, které si díky 640 stream procesorům hravě poradí i s nejnovějšími 3D hrami. Uživatelé těchto modelů si mohou vychutnat ohromující vizuální podívanou odpovídající vyšším datovým tokům, které nabízí technologie pamětí GDDR5.

Zažijte dlouhotrvající zábavu díky prodloužené výdrži baterie
Notebooky ASUS K Series jsou vybaveny technologií ASUS Super Hybrid Engine (SHE). Ta obsahuje aplikaci Power4 Gear Hybrid, která se stará o úsporu energie. Power4 Gear Hybrid usnadňuje nastavení a využití napájení dle preferencí uživatele v závislosti na právě vykonávaných úlohách. Díky inteligentní optimalizaci výkonu systému i vysoké energetické účinnosti mohou uživatelé na cestách používat své počítače po dlouhé hodiny, aniž by museli hledat zásuvku.

ASUS IceCool je zárukou pohodlí při práci i zábavě
Notebook ASUS K Series, který je vyroben tak, aby uživatelům zajistil co největší pohodlí při práci, využívá provedení IceCool. Důmyslně navržené a rozmístěné ventilační otvory zachovávají podložku pod zápěstí o 25 % chladnější, než je průměrná teplota lidského těla, a efektivně odvádějí teplo i při dlouhodobém použití.


| Diskuse | Tiskové zprávy