Brašny a příslušenství Belkin pro notebooky

27. 8. 2009 17:02    Rubrika: Tiskové zprávy

Srpen 2009 – Nová řada notebookových brašen a pouzder Belkin umožňuje nosit notebook snadněji a stylověji než kdykoli předtím, ať se vracíte do školy, na univerzitu nebo máte schůzku s přáteli.

Brašny a příslušenství Belkin pro notebooky

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním zněníBatohy z řady Belkin Core kombinují vysoké pohodlí a stylový design. Batoh má vpředu dvě snadno přístupné kapsy, které jsou ideální pro telefon, přehrávače MP3 a další osobní věci. Hlavní oddíl obsahuje plyšovou polstrovanou přihrádku, která ochrání váš notebook, a také kapsu pro další příslušenství, která zajišťuje bezpečné a přehledné uložení napájecích kabelů. Polstrované ramenní popruhy a držadlo umožňují nosit tento lehký batoh snadno všude s sebou.

Pokud dáváte přednost příruční brašně, Belkin nabízí ideální řešení Messenger z řady Core, které poskytuje stejnou stylovou ochranu notebooku a snadné nošení přes rameno.

Batoh Core F8N116ea – 1199 Kč

Brašna Core Messenger F8N112ea – 1099 Kč

- Ideální pro notebooky s displejem až 15,6"
- Pojme notebooky s rozměry 38 x 27,5 x 4,5 cm
- Vnitřní plyšová vrstva chrání notebooky před poškrábáním
- Oddělená kapsa na příslušenství
- Vyrobeno z odolného polyesteru/nylonu

Pokud používáte netbook, nové úložné pouzdro pro netbooky od společnosti Belkin spojuje styl s funkčností, abyste mohli netbook snadno přenášet. Nové pouzdro má vnitřní plyšovou vrstvu, která netbook ochrání před nárazy a poškrábáním. Snadno přístupná vnější kapsa slouží k přenášení a uložení myši a napájecího adaptéru.

Úložné pouzdro pro netbooky F8N185ea011 – 499Kč

- Pro 10,2” netbooky
- Snadno přístupná přední kapsa
- Vnitřní plyšová vrstva v přihrádce na netbook nezanechává škrábance

Nová pouzdra Belkin zajistí, že data na externím pevném disku budou bezpečně uložena ve stylovém a ochranném pouzdře pevného disku.

Nové prošívané pouzdro Belkin pro 2,5” pevné disky je stylové, odolné a ochranné pouzdro s oddělenou vnitřní přihrádkou k organizaci kabelů. Nové pouzdro z umělé kůže a neoprénu lze snadno vložit do batohu, kufříku nebo brašny a poskytne vašemu 2,5” pevnému disku bytelnou ochranu, ať cestujete kamkoli.

Pouzdro na pevný disk F8N157ea001 a F8N158ea001 – 250Kč

DOSTUPNOST
- Srpen 2009


| Diskuse | Tiskové zprávy