Acer představuje novou řadu LCD displejů P5

31. 8. 2009 20:32    Rubrika: Tiskové zprávy

plným vysokým rozlišením

Acer představuje novou řadu LCD displejů P5

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění


Čistá multimédia ve vysokém rozlišení

Nová řada LCD monitorů P5 s plným vysokým rozlišením a poměrem stran 16:9 je navržena pro multimediální zábavu na nejvyšší úrovni.

Displeje řady Acer P5 jsou atraktivní mediální a herní displeje s módním černým ozdobným rámečkem, který tvoří elegantní doplněk každého prostředí. Nové modely, nabízené ve třech velikostech 23“, 22“ a 18,5", přitahují pozornost svým efektním a futuristickým vzhledem, který je zvýrazněn černým lesklým provedením, podstavcem se vzorem a osvětleným dotykovým ovládacím panelem. S ohledem na zajištění pohodlí při práci jsou všechny modely vybaveny systémem pro nastavení sklonu, který umožňuje zvolit optimální polohu zobrazovací plochy.

Nové monitory řady P5 ve formátu 16:9 a vysokým nebo plným vysokým rozlišením zaručují jedinečnou grafiku a výjimečné podání multimedií, jakož i úžasné zážitky při sledování filmů. Monitory této řady představují dokonalou volbu pro multimediální aplikace a zobrazení obsahu s vysokým rozlišením.

Technologie panelu Acer CrystalBrite™ reprodukuje naprosto realistický obraz v úžasných přirozených odstínech, přičemž vynikající kontrastní poměr (až 80 000:1 u modelu P235H) optimalizovaný systémem Acer Adaptive Contrast Management výrazně zvýší gradaci a zlepší vykreslení detailů a tím přispívá k neobyčejně čistému podání. Vynikající kontrastní poměr a vysoká svítivost 300 cd/m2 zaručují jedinečnou kvalitu obrazu. Blesková doba odezvy 5 ms potlačuje “duchy” při hraní akčních her a zaručuje plynulé přehrávání i těch nejrychlejších filmových scén.

Progresivní port DVI u vybraných modelů zajišťuje nejvyšší kvalitu obrazu při připojení monitorů LCD ke grafickým kartám osobních počítačů či k jiným zdrojům digitálního signálu. Displeje řady P5 tedy mohou nabídnout úžasný obraz ve vysokém rozlišení, přehrávají videa ve vysoké kvalitě a navíc mohou být okamžitě připojeny k nejrozšířenějším digitálním zařízením, jako např. DVD přehrávačům, set-top boxům a herním konzolím s vysokým rozlišením. Monitory P5 podporují HDCP, a tedy umožňují sledovat zábavu chráněnou DRM v plné kvalitě, jako např. digitální filmy ve vysokém rozlišení, televizní pořady a media bez omezení či ztráty kvality.

Zobrazovací technologie Acer
Displeje řady P5 využívají jedinečnou technologii Acer, která přispívá k vyšší kvalitě obrazu i ovládání monitoru a tím dosahuje vyššího účinku při multimediální zábavě i vyšší produktivity při práci.

Acer eColor Management je technologie, která přizpůsobuje výkon panelu různým prostředím, světelným podmínkám a preferovaným způsobům zobrazení. Tato technologie optimalizuje podání obrazu podle scénáře, který zvolil uživatel z mnoha možností: standardní režim (normální nastavení pro běžné použití displeje), textový režim (vhodný pro zobrazování dokumentů, listů tabulkových kalkulátorů atd.), grafický režim (zajišťuje nejvyšší kvalitu barevných snímků) a uživatelské režimy (které umožňují uživateli přesně přizpůsobit základní nastavení a obraz vlastním požadavkům).

Adaptive Contrast Management (ACM) dynamicky přizpůsobí kontrastní poměr vstupního obrazu a zajistí neobyčejně ostrou reprodukci. Každá scéna je analyzována a obraz je přizpůsobován okénko po okénku, přičemž je zvýšena kvalita barev a dosažena nejčistší bílá i nejhlubší černá. Technologie Acer Adaptive Contrast Management přispívá k nižší spotřebě a úspoře energie.

Acer eDisplay Management je aplikace, která umožňuje přesně nastavit veškeré funkce, jež jsou běžně ovládané tlačítky OSD na čelním panelu. Tato aplikace je určena pro volbu jasu, kontrastu a ostrosti (volba nativního rozlišení), polohy, barevné rovnováhy a teploty. Každé přizpůsobené nastavení lze uložit a rychle vyvolat pro jednotlivé aplikace nebo světelné podmínky.

Na LCD displeje Acer řady P5 je poskytována dvouletá záruka typu "mail-in".


| Diskuse | Tiskové zprávy