Český účastník na prvním místě soutěže HP Listen 2U

3. 9. 2009 10:07    Rubrika: Tiskové zprávy

Český účastník na prvním místě soutěže HP Listen 2U

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění


Čech Jan Pospíšil se stal absolutním vítězem video soutěže v rámci kampaně Listen 2U, vyhlášené v červnu společností Hewlett-Packard. Porazil tak tisíce účastníků ze tří kontinentů oblasti EMEA.

Půlminutové spoty vlastní výroby, které měly ukázat především kreativitu
a neotřelost vyjádření na téma 'Nejúžasnější věc, kterou bych si přál/a dělat se svým počítačem', hodnotili uživatelé nejpopulárnějšího serveru pro sdílení videa YouTube. Ti Honzu nominovali do desítky finalistů, odkud po vyhodnocení odborníky z HP vyšel jako vítěz.

Hlavní cena dotykový počítač - HP TouchSmart IQ500 Desktop PC - už je na cestě k výherci, panu Janu Pospíšilovi z Kutné Hory, který nadchl třicetivteřinovým videem se vtipnými triky na téma \xB4Proč čekat na pošťáka, když můžu nakupovat hned a online\xB4. Vítězný spot najdete na adrese: www.hp.com/listen2u nebo na stránkách YouTube: http://www.youtube.com/group/RUtheNextInventor#play/all/8/QPavF8kg-KM.

To, že v Čechách není o vtipné nápady a tvůrčí talent nouze dokladují
i další tři ocenění. Do finálového TOP10 se zařadila ještě 3 česká videa, jejichž autorům - Tomášovi Kohoutovi z Kutné Hory, Vojtěchovi Foltýnovi z Úmětína a Petrovi Baselovi z Přerova - poputují multimediální noteboooky HP Pavilion dv2..
"Jsem rád, že jsem dostal tuto skvělou příležitost a byla to úžasná zkušenost," zareagoval překvapený Jan Pospíšil, který už se na výhru těší.
"Hledali jsme neotřelé, vtipné i seriózní nápady na téma co by mladí chtěli s počítačem dělat," uvedla viceprezidentka pro marketing divize Personal System Group společnosti HP v oblasti EMEA, Luciana Broggi. "Místo toho, abychom jako většina ostatních říkali: \xB4Tady je náš výrobek a tohle s ním dělejte\xB4, HP se k nim obrátila s dotazem: \xB4Co chcete, aby produkt dělal?\xB4 "


| Diskuse | Tiskové zprávy