Černobílé laserové tiskárny Lexmark X203n a X204n

3. 9. 2009 09:55    Rubrika: Tiskové zprávy

Lexmark rozšiřuje svou nabídku černobílých laserových tiskáren o nová kompaktní multifunkční zařízení řady X200

Černobílé laserové tiskárny Lexmark X203n a X204n

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Společnost Lexmark International dnes představila novou řadu černobílých laserových multifunkčních tiskáren tvořenou modely Lexmark X203n a X204n. Oba se vyznačují malým půdorysem, který patří mezi nejmenší v této třídě. Nové modely jsou navrženy především jako osobní tiskárny na psací stůl. Jsou určeny zákazníkům, kteří potřebují kvalitní černobílý tisk, ale mají problémy s nedostatkem místa.

Společně s osmi novými řadami představenými od začátku roku 2009 se tak jedná o další rozšíření nabídky společnosti Lexmark, která nyní obsahuje monochromatická laserová multifunkční zařízení s rychlostmi tisku od 23 do 53 stran za minutu.

“ Kromě malého půdorysu nabízí tiskárny řady X200 zákazníkům technologické inovace a tradiční spolehlivost produktů Lexmark,“ uvedl Marty Canning, viceprezident společnosti Lexmark a prezident divize Printing Solutions and Services. “Navíc jsou nová multifunkční zařízení uživatelsky přívětivá, snadno se obsluhují a jsou vybavena celou řadou užitečných funkcí, takže individuální uživatelé i malé pracovní skupiny s nimi dosáhnou vyšší produktivity.“

Tiskárny řady Lexmark X200: Profesionální funkce přímo na psacím stole
Nová multifunkční zařízení jsou určena především pro malé pracovní skupiny (středních i velkých podniků). Nabízejí bohaté funkce i vysoký výkon při velmi malých rozměrech.

I přes své opravdu velmi malé rozměry umožňují tiskárny Lexmark X200 tisk, kopírování, skenování i faxování1. Mezi špičkové vlastnosti patří např. tisk v rozlišení 1200 x 1200 dpi či emulace tiskových jazyků PCL 6 a PS 3 pro tisk složitých dokumentů.

Dále jsou zde funkce šetřící čas, jako např. přímé kopírování bez PC, rychlost tisku 23 str./min a automatický podavač dokumentů (ADF) s kapacitou 30 listů.

Praktická jednoduchost na každé úrovni

Nové tiskárny Lexmark X200 nejsou jen výkonné – jsou také tiché, velmi kompaktní, snadno ovladatelné a jsou vybaveny vestavěným rozhraním USB i Ethernet pro snadné připojení. Zákazníci dosáhnou vyšší produktivity také díky novým důmyslným nástrojům pro skenování, které jsou k tomuto síťovému zařízení dodávány. S tiskárnou Lexmark X200 lze skenovat dokumenty přímo na různá místa určení včetně elektronické pošty. Intuitivní aplikace Lexmark Scan Center a Presto PageManager® 7 Deluxe umožní zákazníkům velmi snadno digitalizovat tištěné dokumenty.

Běžná koncová cena Lexmark X203n je 4.872 Kč bez DPH
Běžná koncová cena Lexmark X204n je 6.108 Kč bez DPH


| Diskuse | Tiskové zprávy