K2 atmitec mění distribuční síť a otvírá nové pobočky

8. 9. 2009 14:11    Rubrika: Tiskové zprávy

K2 atmitec mění distribuční síť a otvírá nové pobočky

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Společnost K2 atmitec, výrobce Informačního systému K2, oznámila rozsáhlé změny své distribuční sítě a otevřela v průběhu července a srpna dvě nové pobočky v Praze a Brně. Společnost K2 atmitec dále navázala partnerskou spolupráci se společností Project & Engineering.

K těmto změnám přistoupila společnost na základě výsledků analýzy spokojenosti zákazníků partnerské sítě a nespokojenosti s fungováním některých partnerských společností, zejména K2 atmitec syst, která tímto na trhu informačních systémů pod značkou K2 atmitec končí. Jedním z hlavních důvodů změny bylo dlouhodobé porušování smluvních podmínek a standardů, kterými jsou partneři značky K2 atmitec vázáni.

Všichni stávající a noví uživatelé Informačního systému K2 se tak budou moci obracet se svými dotazy a požadavky ohledně technické i servisní podpory nejen na nové pobočky,
ale také na novou partnerskou společnost, která tak rozšiřuje řady stávajících partnerských společností.

Ke shora uvedeným změnám v distribuční síti uvedl výkonný ředitel společnosti K2 atmitec Marek Kučera: „Věříme, že nové pobočky a náš nový partner usnadní zákazníkům nejen cestu k nám jako k výrobci, ale budou také schopni poskytnout lepší a komfortnější služby a servis našim stávajícím i potenciálním klientům. Společnosti Project & Engineering chci popřát hodně úspěchů a co nejlepší obchodní výsledky.“

„Rozhodnutí stát se partnerem společnosti K2 atmitec považuji za významný krok v dalším rozvoji naší společnosti. K2 atmitec je jedním z mála ryze českých výrobců informačních systémů, kteří můžou doložit více než patnáctiletou tradici úspěšného působení na našem ICT trhu. Dalším důvodem jsou bezesporu jasná pravidla jednotného řízení partnerů, kdy od K2 získáme možnost nejen distribuovat licence Informačního systému K2, ale také rozsáhlé know-how a partnerskou podporu,“ řekl k podpisu partnerské smlouvy s K2 atmitec Zdeněk Novák, jednatel společnosti Project & Engineering.

Nové pobočky společnosti K2 atmitec mohou zákazníci najít na těchto adresách:

Praha
K2 atmitec pobočka Praha
Citi Empiria, Na Strži 65, 140 00 Praha 4
Kontaktní osoba: Ing. Martin Bezděk
Mobil: +420 724 132 605
e-mail:martin.bezdek@K2atmitec.cz

Brno
K2 atmitec pobočka Brno
Brno City, Holandská 2/4, 639 00 Brno
Kontaktní osoba: Mgr. Petr Loskot
Mobil: +420 728 169 948
e-mail: petr.loskot@K2atmitec.cz

Více informací o společnosti K2 atmitec a Informačním systému K2 najdete na www.K2atmitec.cz.


| Diskuse | Tiskové zprávy