HP a GS1 Canada - proces stahování výrobků z prodeje

9. 9. 2009 21:02    Rubrika: Tiskové zprávy

HP a GS1 Canada vyvinuli službu cloudu, která zefektivní proces stahování výrobků z prodeje

Společnost HP spolu s kanadskou pobočkou přední globální neziskové organizace GS1, která se zabývá odstraňováním neefektivity v dodavatelských řetězcích, představila novou službu cloudu pro sledování a odstraňování potenciálně nebezpečných potravin z dodavatelského řetězce.

Služba GS1 Canada Product Recall poběží na platformě cloud computingu HP pro výrobu, jež umožňuje společnostem vidět a sdílet informace napříč dodavatelským řetězcem. Výrobci potravin a spotřebního zboží mohou pomocí této služby omezit množství chyb, zkrátit dobu reakce na stažení a snížit náklady spojené se správou procesu stažení.

  • Základem efektivního procesu stažení výrobků z prodeje jsou globální standardy pro dodavatelské řetězce,“ řekl Art Smith, prezident a generální ředitel společnosti GS1 Canada.
  • Globální standardy GS1 využívají milióny firem po celém světě ke zvyšování bezpečnosti, zabezpečení i efektivity svých dodavatelských řetězců. Integrací standardů GS1 s platformou cloud computingu HP nabízíme nový způsob výměny informací o stažení výrobku mezi firmami, který dále podpoří bezpečnost spotřebitelů.“

Služba GS1 Product Recall nabídne firmám:

  • Jasné pokyny pro nakládání s výrobky, jejich likvidaci a refundaci, jež urychlí proces stažení z prodeje.
  • Možnost přizpůsobit upozornění a zacílit relevantní informace na konkrétní maloobchodníky.
  • Dohledatelnou historii zabezpečení a auditu, která zajistí shodu s předpisy.
  • Zabudované funkce zabezpečení, jež posílají upozornění oprávněným uživatelům a vybraným maloobchodníkům.
  • Schopnost utišit obavy spotřebitelů z bezpečnosti v souvislosti se stahováním výrobků z trhu je pro výrobce a maloobchodníky nesmírně důležitá,“ řekl Russ Daniels, viceprezident a technologický ředitel společnosti EDS, dceřiné firmy HP.
  • Zjednodušením procesu stažení výrobku můžeme snadno demonstrovat, jak služby cloudu přinášejí do našeho každodenního života reálnou praktickou hodnotu.“

Službu GS1 Canada Product Recall, vyvinutou ve spolupráci s hlavním výzkumným pracovištěm HP Labs, tvoří software, služby a infrastruktura HP spolu s platformou Microsoft® .NET.

V první fázi bude služba GS1 Canada Product Recall nasazena na kanadský potravinářský průmysl. Do budoucna by měla být zpřístupněna i dalším odvětvím a regionům, které potřebují podobné procesy a služby. Platforma cloud computingu HP pro strojírenství je k dispozici již nyní.


| Diskuse | Tiskové zprávy