T-Systems přebírá hostingové zákazníky firmy SAP AG

17. 9. 2009 12:01    Rubrika: Tiskové zprávy

T-Systems přebírá hostingové zákazníky firmy SAP AG v Evropě

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Společnost T-Systems přebírá hostingové zákazníky firmy SAP v Evropě. Firma se na této spolupráci dohodla přímo se společností SAP AG. T-Systems bude napříště ve svých výpočetních střediscích pečovat o 90 nových zákazníků. Ujednání zvýrazňuje postavení T-Systems jako předního poskytovatele služeb SAP s důrazem na dynamické služby. S transakcí není spojen přechod personálu ani úložišť. Smlouva bude uzavřena do začátku října 2009. O dalších podrobnostech smlouvy se partneři dohodli zachovávat mlčenlivost.

T-Systems tímto nákupem dále prosazuje svůj mezinárodní růst. Olaf Heyden, manažer ICT divize T-Systems, k tomu uvedl: "Převzetí hostovaných zákazníků přesně odpovídá naší globální strategii v oblasti aplikací SAP. Po úspěšném uzavření smlouvy s firmou Continental je toto převzetí dalším významným krokem k upevnění našeho celosvětově vůdčího postavení v poskytování služeb SAP. Podporujeme tak náš úspěšný obchodní model - infrastruktura, služby a know-how v dynamické kombinaci.“

"Velice mne těší, že náš certifikovaný partner T-Systems převezme v této oblasti externí hostingové služby zákazníků. Podnik má vynikající pověst a dodává nákladově efektivní služby vysoké kvality", prohlásil Dr. Wolfgang Krips, Senior Viceprezident SAP Managed Services, který ve firmě SAP zodpovídá za externí hostingové aktivity.
"Přestože zákazníci přecházejí k novému poskytovali, jsem si naprosto jist, že se postupný přechod k T-Systems uskuteční plynule a snadno. Zákazníci tak budou moci realizovat své záměry v oblasti IT dle plánu."

Nadnárodní koncerny jako Shell, MAN či Linde, které již u T-Systems SAP aplikace provozují, těží z dynamiky celého řešení, které jim přináší významnou flexibilitu a úspory. T-Systems patří mezi nejvýznamnější poskytovatele informačních a komunikačních služeb SAP šitých na míru.


| Diskuse | Tiskové zprávy