Kapesní datový projektor 3M MPro120

8. 10. 2009 15:04    Rubrika: Tiskové zprávy

MPro120. Nečekejte nic velkého…

Kapesní datový projektor 3M MPro120

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění


Divize Komerční grafiky a projekční techniky společnosti 3M Česko má v kapse další prvenství. Přichází totiž na trh s novou generací kapesního datového projektoru MPro120. Projektor MPro120 přináší zcela nové možnosti digitální projekce: minimální rozměry, důraz na design, překvapivou svítivost, kompatibilitu a dlouhou životnost baterie.

Kapesní datový projektor MPro120 je malý svými rozměry – se 120 x 60 x 24 mm se vejde všude - ale přináší velké možnosti využití:

Je plně kompatibilní s VGA. Díky ucelenému, vysoce kvalitnímu rozhraní pro PC a audiovizuální techniku je možné MPro120 snadno a rychle připojit k laptopům a notebookům, stejně jako k videotelefonům, digitálním přehrávačům a fotoaparátům, kamerám či herním konzolám.

Poskytuje překvapivý obraz. MPro120 promítá obrazy o velikosti 8 až 50 palců. Jeho jádrem je zcela nová mikroprojektorová jednotka mmm200 LCOS. Také díky ní dosahuje výjimečného jasu 12 lumenů, a to při plném rozlišení pro VGA (640 X 480) a poměru stran 4:3. Je také vybaven speciální funkcí, která umožňuje 25% zvýšení jasu za nepříznivého osvětlení.

Dlouho vydrží. Díky prodloužené životnosti baterie je možné užít si až 240 minut souvislého sledování bez nutnosti být připojen do sítě.

Je ho slyšet. Díky jeho dvěma vestavěným 0,5W reproduktorům může být prezentace obrazů doplněna zvukovým podkresem.

Postará se o sebe. Nedílnou součástí produktu je sklopná opěrka, která umožňuje promítaný obraz zvednout. A trojnohý stativ přijde vhod tam, kde je hlavním požadavkem stabilita.
Vypadá skvěle. Kombinace na omak hebkého, vysoce lesklého povrchu s atraktivním moderním designem činí z MPro120 nejen přístroj, ale také imageový doplněk.

„V loňském roce 3M uvedlo na trh kapesní projektor MPro110. Jsem velmi rád, že mohu být u uvedení také druhé, mnohem výkonnější, generace se špičkově provedených designem”, uvedl Jan Mašek, Sales & Marketing Supervisor divize Komerční grafiky a projekčních systémů společnosti 3M Česko.

Cílovou skupinou pro MPro120 i marketingovou podporu budou korporace (využití jako klientské dárky nebo pro promo akce) a koneční uživatelé - milovníci technických novinek, fotografové, mladí lidé, obchodníci či lektoři, kteří potřebují kdykoliv a kdekoliv prezentovat své myšlenky či záměry.
Komunikace bude probíhat zejména na Internetu: 3M Česko spustí dvě webové stránky: technicky zaměřenou www.3M.cz/MPro a uživatelsky odlehčenou www.jseMPro.cz, na které budou moci uživatelé soutěžit o MPro120. Kampaň dále využije bannery nebo videa na Youtube stejně jako PPC a sponzorované odkazy. Kanálem pro komunikaci budou i odborné časopisy a doprovodné akce jako e-mailing či letáky; uplatní se i to, v čem je 3M tradičně silná, tedy podlahová a okenní grafika.

Mpro120. Spěcháte-li do obchodu…
Výrobek MPro120 je na českém trhu dostupný od 8. října 2009 za doporučenou konečnou prodejní cenu 8 600 Kč včetně DPH.
Kapesní projektor MPro120 od společnosti 3M otevírá nový svět příležitostí pro lidi, kteří chtějí prezentovat a sdílet digitální obsah. Kdekoli a kdykoli.


| Diskuse | Tiskové zprávy