LG představuje multifunkční monitory řady M6

20. 10. 2009 19:22    Rubrika: Tiskové zprávy

Tisková zpráva LG Electronics CZ

LG představuje multifunkční monitory řady M6

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

LG představuje multifunkční monitory řady M62
Vestavěný DVB-T tuner, Full HD, HDMI, odezva 5 ms, automatické nastavení jasu, průhledný design, cena od 5500 Kč

Nová řada displejů LG M62 je kombinací monitoru a televizoru, která přináší výjimečnou kvalitu obrazu pro HDTV vysílání, Blu-ray filmy, počítačové hry, digitální fotografie a další. Eliminuje tak nutnost používat samostatný počítačový monitor a TV, přičemž zároveň obohatí každou moderní domácnost či pracovnu o elegantní linii a lesklý povrch. Zákazník si může vybrat velikost úhlopříčky v rozmezí 22 až 27 palců.
Pro sledování televize obsahuje M62 DVB-T digitální tuner pro MPEG4 vysílání. Obrázky lze prohlížet ve formátu HD nebo Full HD a lze se připojit k široké škále zdrojů. Full HD zobrazuje Blu-ray filmy a hry z konzolí nové generace v nejvyšším možném rozlišení a s neuvěřitelnou kvalitu obrazu. Pětimilisekundová doba odezvy zajišťuje ostrý obraz, ať už při sledování filmů, sportovního přenosu nebo videohry. LG M62 dokáže zobrazit jak širokoúhlý poměr 16:9, tak klasický 4:3. Poradí si i s celou řadou populárních obrazových a zvukových formátů přehrávaných přímo z USB. Vlastnost "rychlé zobrazení USB" umožňuje snadné sdílení fotografií nebo hudby bez použití počítače.
Po připojení k počítači se z M62 stává monitor, optimalizovaný pro multimediální aplikace i produktivitu. Nabízí pohodlí, kvalitu a univerzálnost díky portům HDMI, DVI-D a D-sub. Vzhledem k vestavěným reproduktorům a vstupním audio konektorům lze M62 zároveň využít jako audio hi-fi systém (SRS TruSurround HD).
M62 je navržen tak, aby se perfektně hodil do kompaktních prostorů. Jeho elegantní měkké linie a klasické černé nebo bílé provedení se bude vyjímat v každém prostoru a vynikne v jakémkoliv interiéru. Také vypínačům a dalším ovládacím prvkům věnovali designéři LG maximální pozornost: zmizí, pokud se nepoužívají.
S funkcí LG Bright™ poskytuje M62 skvělý obraz v jakémkoliv prostředí a při prohlížení jakéhokoliv obsahu. Komplexní algoritmus totiž nepřetržitě analyzuje okolní osvětlení v místnosti i obsah na obrazovce a upravuje podle toho podsvícení a nastavení obrazu. Poskytne tak kvalitnější zážitek ze sledování, snižuje spotřebu energie a šetří uživatelovy oči.

V České republice se monitory LG M62 od úhlopříčky 22“ prodávají v cenách od 5 500 Kč a ve Slovenské republice od 220 EUR.


| Diskuse | Tiskové zprávy