Projektory Panasonic PT-LB

21. 10. 2009 16:31    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost Panasonic nadále zlepšuje technické parametry svých výrobků, a to nejen z hlediska kvality, ale také s ohledem na ochranu životního prostředí. Nová série projektorů PT-LB90 zaujme uživatele zvýšenou svítivostí, minimální spotřebou elektrické energie v pohotovostním režimu i nízkou energetickou náročností v plném provozu.

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění
Nové profesionální modely PT-LB90NTE (bezdrátová verze), PT-LB90E, PT-LB78VE a PT-LB75VE vyhovují standardům EU EuP Lot 6, které vstoupí v platnost od 1. ledna 2010 pro jedno až tříčipové projektory. Podle tohoto nařízení nesmí spotřeba energie v pohotovostním režimu překročit 0,9 W. Všechny modely vylepšené prachuodolné série LB 90 toto kritérium splňují, a navíc přinášejí uživatelům profesionální kvalitu promítaného obrazu, na kterou jsou zvyklí. Projektory série LB 90 jsou vhodné pro pevnou instalaci a díky odlehčené konstrukci se dají i pohodlně přenášet. Dokonale prachotěsný design zabraňuje nežádoucímu zhoršení obrazu vlivem nečistot a senzor intenzity světla umožňuje projekci i v nezatemněných místnostech.

Hlavní technické parametry nové řady projektorů

Projektory Panasonic vylepšené série LB 90 jsou určeny jak pro domácí, tak i pro komerční použití. Úspornost „stand by“ režimu potěší především školy, univerzity, ale také provozovatele reklamních ploch využívající projektory v non-stop provozu. Technická kvalita, minimální spotřeba a přijatelná cena jsou hlavními výhodami, které přesvědčí každého zákazníka. Nové projektory budou na českém trhu k dostání od začátku listopadu 2009.


| Diskuse | Tiskové zprávy