D-Link přijímá do svého týmu Tomáše Ošťádala

2. 12. 2009 16:31    Rubrika: Tiskové zprávy

NOVÁ TVÁŘ VE SPOLEČNOSTI D-LINK

D-Link  přijímá do svého týmu Tomáše Ošťádala

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

D-Link, dodavatel end-to-end síťových řešení pro firmy i domácnosti, přijímá s platností od letošního 1. prosince do svého týmu novou posilu – Tomáše Ošťádala, který bude zastávat nově vytvořenou pozici Business Solution Manager. Jeho hlavním úkolem bude rozvoj prodeje Business Solution produktů ve spolupráci s partnery a udržení úrovně spokojenosti zákazníků.

Tomáš Ošťádal (37) přichází do D-Linku ze společnosti Cisco Systems, kde byl ve funkci Business Development Manager zodpovědný za rozvoj byznysových komunikačních řešení Cisco Unified Communications Systems. Předtím působil jako Product Manager ve firmě Avaya, kde se podílel na marketingových aktivitách, rozvoji partnerských vztahů a vytváření nových obchodních příležitostí. V oblasti IT má Tomáš Ošťádal více než desetileté zkušenosti.

„Tomáš je IT profesionál s dlouhodobými zkušenostmi a dobrými znalostmi. Jsem přesvědčen o tom, že je ideální kandidát na tuto nově vytvořenou pozici,“ uvádí Aleš Pícl, ředitel společnosti D-Link.

Tomáš Ošťádal absolvoval v roce 2007 studium na fakultě podnikového manažmentu Ekonomické univerzity v Bratislavě. Prošel také celou řadou odborných školení u nás i v zahraničí. Je ženatý a ve svém volném čase se věnuje rodině, sportu a cestování.

DNS-726-4 x1 + D-ViewCAM NVR management software
Pro více informací o společnosti D-Link, prosím, navštivte www.dlink.cz nebo www.facebook.com/dlinkcz.


| Diskuse | Tiskové zprávy