Wacom - Alexander Malieynko ředitelem pro EMEA

8. 12. 2009 10:55    Rubrika: Tiskové zprávy

Wacom Europe GmbH oznamuje, že na pozici nejvyššího ředitele pro oblast východní Evropy, Ruska, Středního východu a Afriky jmenoval Alexandera Malieynka. Z této pozice bude koordinovat obchodní aktivity společnosti jako součást celkové obchodní strategie, rozvoje distribučních kanálů a růstu tohoto rozvíjejícího se trhu. Alexander Malieynko bude svou práci vykonávat z Krefeldu. Před příchodem do Wacomu pracoval na pozici country manager pro Commonwealth nezávislých států (CIS) a východní Evropu ve společnosti Fujitsu Europe Limited.

Wacom - Alexander Malieynko ředitelem pro EMEA

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění


Frans Ditmer, obchodní ředitel společnosti Wacom, říká: “Se jmenováním Alexandera Maliyenka jako nejvyššího obchodního ředitele pro oblast EMEA, posiluje Wacom Europe svůj zájem na dalším urychlení růstu v tomto regionu. Alexanderovo rozsáhlé know-how v oblasti místního trhu a zkušenost ve vedení více obchodních struktur v různých segmentech je jistě skvělým aktivem pro náš budoucí úspěch.
Alexanderovým přístupem jsou přímé vlastnictví a záměr rozvíjet vztahy se sekundárními a terciálními partnery. Mám velkou důvěru v to, že spolu s jeho místním týmem je Alexander tím, co Wacom Europe v této oblasti potřebuje.”


| Diskuse | Tiskové zprávy