EA Sports - oficiální portál pro Česko a Slovensko

10. 12. 2009 19:45    Rubrika: Tiskové zprávy

EA Sports spouští oficiální portál pro Česko a Slovensko

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Společnost Electronic Arts představila oficiální česko-slovenský portál své divize EA Sports, která se zaměřuje na sportovní hry. Příznivci kultovních sérií FIFA, NHL, NBA, NFL Madden a dalších tak mají od 1. prosince k dispozici všechny informace o svých oblíbených hrách na jediném místě – www.EAsports.cz.
Informace jsou zde rozděleny do tří hlavních kategorií. Nejdůležitější aktuality, jako například vydání nového titulu či informace o oficiálních akcích EA Sports, jsou zveřejňovány v sekci Novinky. Komunitní sekce má zase za cíl informovat o připravovaných turnajích a výsledcích ukončených soutěží nejen z tohoto webu, ale i z ostatních, na nichž se soutěží v titulech EA Sports. Třetím druhem zpráv jsou novinky Electronic Arts, v kterých si návštěvníci mohou přečíst informace z ostatních „nesportovních“ divizí Electronic Arts, tedy EA Games a EA Play. Nová website také nabídne videa a galerie z virtuálního i reálného sportu, stejně jako řadu video tutorialů. Pro dotazy a připomínky je přichystáno fórum, kde návštěvníci komunikují jednak mezi sebou například při domlouvání zápasů, ale také se správci portálu či zákaznickou podporou EA.
„Česko-slovenské stránky EA Sports jsou určeny tisícům fanoušků našich her, kteří tak konečně získávají snadný přístup k veškerým oficiálním informacím o jednotlivých titulech, ale také možnost diskuze a výměny názorů. Samozřejmě nechybí ani možnost změřit síly v online hraní,“ komentuje vznik stránek Juraj Chrappa, online & community manager EA pro ČR a Slovensko.
Právě pro příznivce hraní online je na Easports.cz připravena řada soutěží, ať už se jedná o volné hraní v tzv. Clanbase či o klasické turnaje. Na své si přijdou jak majitelé počítačových verzí stejně jako konzolisté, hrající na Xbox 360 či PlayStation 3. Na nejlepší hráče samozřejmě čekají ceny přímo od EA.


| Diskuse | Tiskové zprávy