Garmin-Asus nüvifone M20

10. 12. 2009 19:57    Rubrika: Tiskové zprávy

Garmin-Asus n\xFCvifone M20 se systémem Windows Mobile 6.5

Garmin-Asus nüvifone M20

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Garmin-Asus, společná značka společností Garmin a ASUSTeK Computer, začal nabízet n\xFCvifone M20 – telefon, mobilní prohlížeč a navigaci v jednom – s operačním systémem Windows Mobile 6.5, který přináší mnohá vylepšení. Mezi ně patří například velké ikony pro dotykové ovládání, mobilní aplikace dostupné prostřednictvím služby Windows Marketplace for Mobile, praktická služba Microsoft My Phone a také větší rychlost systému. Garmin-Asus začlenil své uživatelské rozhraní s navigací do rozhraní systému Windows Mobile 6.5. Stávající uživatelé telefonů n\xFCvifone M20 se systémem Windows Mobile 6.1 mohou využít bezplatnou aktualizaci na Windows Mobile 6.5.

Zásluhou systému Windows Mobile 6.5 disponuje n\xFCvifone M20 uživatelským rozhraním se spoustou vylepšení, jako jsou například velké ikony pro dotykové ovládání a přehlednější menu. Kromě toho lze využít mobilní službu Windows Marketplace for Mobile, prostřednictvím které lze do M20 stahovat a instalovat další aplikace pro mobilní zařízení, z nichž některé jsou zdarma. V novém systému jsou k nalezení důležité obchodní nástroje i aplikace pro využívání populárních sociálních sítí, včetně MySpace a Facebook, a také hry. Opomenout nelze ani novou službu My Phone, která nabízí množství funkcí, mezi něž patří migrace dat, automatická synchronizace dat, záloha a obnovení, mazání či prohlížení dat na dálku, synchronizace a sdílení fotografií s PC, telefonem nebo prostřednictvím webové platformy.

Garmin-Asus n\xFCvifone M20 vybavený operačním systémem Windows Mobile 6.5 bude dostupný v České republice a dalších zemích koncem roku 2009.

Stávající uživatelé telefonů n\xFCvifone M20 se systémem Windows Mobile 6.1 mohou využít bezplatnou aktualizaci na Windows Mobile 6.5. Podrobnosti o tom, jak provést aktualizaci, budou dostupné na webových stránkách www.garminasus.com.


| Diskuse | Tiskové zprávy