Acer - TOP partner olympijských her 2010

31. 12. 2009 21:24    Rubrika: Tiskové zprávy

Acer vítá blížící se olympijské hry speciálními edicemi výrobků

Acer - TOP partner olympijských her 2010

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Společnost Acer může být oprávněně hrdá, že se stala celosvětovým TOP partnerem olympijského hnutí v kategorii oficiálního dodavatele počítačového vybavení pro zimní olympijské hry v roce 2010 ve Vancouveru a olympijské hry v roce 2012 v Londýně. Na počest partnerství společnosti Acer se zimními olympijskými hrami ve Vancouveru, které budou zahájeny 12. února 2010, jsme vytvořili speciální edici notebooků Aspire 4810T a Aspire 1410 a LCD displejů Gxx5H pro olympijské hry.

Tato sportovní událost nabízí společnosti Acer jedinečnou příležitost předvést své vynikající technické výrobky a inovace.

Jako celosvětový TOP partner olympijských her ve Vancouveru v roce 2010 společnost Acer poskytne více než 6500 počítačů a 100 techniků pro zajištění bezchybného průběhu této pravděpodobně organizačně nejnáročnější sportovní události na světě.

V průběhu her ve Vancouveru poběží na počítačích Acer mnoho kritických aplikací pro výpočet výsledků a zajištění aktuálních informací pro tisk a sportovní příznivce. Notebooky, stolní počítače, monitory a servery Acer budou pracovat 16 dnů na devíti místech, na nichž se budou konat sportovní soutěže, a dále na šesti nesoutěžních stanovištích. Mnoho těchto systémů bude zálohováno v různých městech a všechna stanoviště budou kontrolována dálkově.

Zařízení, která budou vystavena působení náročných klimatických podmínek a nejvyššímu zatížení, poběží nepřetržitě 24 hodin denně. Výrobky pro olympijské hry jsou vybírány s velkou pečlivostí, protože musí dosahovat nejvyšších výkonů a spolehlivosti a bude na nich záviset hladký a bezproblémový průběh olympijských her.

K počítačům vybraným pro podporu IT infrastruktury olympijských her patří Acer Veriton 1000 a Acer TravelMate 6592. Tyto počítače, které se vyznačují vysokou spolehlivostí, ovladatelností a výkonem, dokazují, že na nejvýznamnější světové sportovní události budou nasazeny nejlepší notebooky na světě.

Společnost Acer oslavila partnerství s olympijským hnutím zvláštní edicí výrobků opatřených logem Acer a olympijských her, které spojuje obchodní název s olympijskými kruhy.
Také notebooky s vyrytým logem olympijských her na ploše pro opření dlaní byly vyrobeny se stejným nasazením, s nímž sportovci usilují o dosažení nejlepších výkonů ve svých disciplínách.
Tyto výrobky ve zvláštní edici dokazují vynikající schopnosti společnosti Acer v oblasti techniky a designu.

Notebook Acer Aspire 4810T ve speciální edici patří do řady Timeline, která získala mnohá ocenění. Neobyčejně tenký notebook velikosti 35 cm (14”) s velmi nízkou hmotností nabízí díky spojení nejvyššího výkonu s více než osmihodinovou výdrží naprostou nezávislost. Počítač, osazený nejmodernějším procesorem Intel® ULV, je vybaven nejnovějšími komunikačními funkcemi, které zajišťují spojení s přáteli a obchodními partnery, displejem s vysokým rozlišením podsvíceným LED diodami a skutečným poměrem stran 16:9, jakož i zvukovým systémem Dolby Sound Room® zajišťujícím jedinečnou zábavu.

Nový počítač Aspire 1410 spojuje neobyčejně malou tloušťku a nízkou hmotnost s vynikajícím výkonem. S výškou necelých 2.5", hmotností jen 1,40 kg a kompaktním tvarovým faktorem 29 cm (11,6") je dostatečně tenký a lehký, abyste ho mohli neustále nosit s sebou a dokončit práci tak, jak potřebujete. Přes své malé rozměry nabízí Aspire 1410 výkon a funkce, jaké byste očekávali od laptopu standardní velikosti.

Displej Acer Gxx5H LCD spojuje nápadný nový futuristický design se špičkovými funkcemi. Tyto displeje nabízené ve dvou velikostech 61cm (24”) a 51cm (20”) nesou hrdé logo s pěti olympijskými kruhy na stojanu z leštěného hliníku a na zadní straně skříně. LCD displeje řady Gxx5H s plným vysokým rozlišením nebo vysokým rozlišením jsou navrženy pro úžasné vizuální zážitky, k nimž přispívají digitální porty HDMI a DVI, výkon potřebný k projekci filmů a neobyčejně vysoký kontrast s podporou technologie ACM, která výrazně zlepšuje gradaci a detaily.


| Diskuse | Tiskové zprávy