Pilsner Urquell - technologické novinky zvou do hospod

23. 11. 2009 18:22    Rubrika: Tiskové zprávy

Technologické novinky usnadňují spotřebitelům cestu do nejoblíbenějších plzeňských hospod

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Už šestnáct tisíc uživatelů Facebooku si oblíbilo aplikaci Pojď na pivo, která umožňuje naplánovat schůzku s přáteli. Díky ní je možné jednoduše vybrat místo setkání v některé z nabízených a ověřených hospod i kdekoliv jinde. Pojď na pivo funguje od října, kdy byla spuštěna promo kampaň k finále hlasování o podobu Pilsner Urquell Pub Guidu 2010. Z něj čerpá i tipy na hospody, kde lze setkání uskutečnit.

Nejoblíbenější restaurace s pivem Pilsner Urquell, které sbírají hodnocení poskytovaných služeb v projektu Pilsner Urquell Pub Guide, mají novou možnost získání hostů. Od října funguje v rámci Facebooku i přímo na webu www.pilsner-urquell.cz aplikace Pojď na pivo, která umožňuje sezvat přátele a známé do restaurace.

„Místo setkání lze zvolit jakékoliv, volbu ulehčuje mapa s mnoha set podniky začleněnými v programu Pilsner Urquell Pub Guide. Nabízený je zde i aktuální žebříček TOP 10 nejlépe hodnocených provozoven, které zaručují ty nejlepší gastronomické zážitky. Díky další letošní novince v souvislosti s Pilsner Urquell Pub Guide – SMS hlasování – je hodnocení a doporučení hospod naprosto spontánní,“ říká Karel Kraus, manažer značky Pilsner Urquell. Za necelé dva měsíce od spuštění přišlo přes 30 tisíc hlasů přes textové zprávy.

Pilsner Urquell se chlubí od letoška více technologickými novinkami. Vedle facebookové aplikace Pojď na pivo a možností hlasovat o nejoblíbenější hospodu do Pilsner Urquell Pub Guide přes SMS, se jedná ještě o aplikaci s Pilsner Urquell Pub Guidem pro mobilní telefony a optimalizaci sekce věnované nejlepším hospodám pro displeje mobilů.


| Diskuse | Tiskové zprávy