3D videoprojektory Acer

7. 1. 2010 11:59    Rubrika: Tiskové zprávy

značky Acer

3D videoprojektory Acer

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění


Vítejte v novém světě, ve světě 3D obrazu! Acer rozšiřuje svou nabídku 3D výrobků o projektory. Nové projektory X1130P, H5360 a X1261 s podporou technologie NVIDIA 3D Vision ready jsou ideální pro domácnosti, školy a hráče, kteří chtějí dodat obrazu hloubku a zábavě nový rozměr.

Trojrozměrný zážitek je zprostředkován technologií nVidia® 3D Vision™, která promění rovnou plochu stěny vašeho obývacího pokoje na 3D plátno díky spojení osobního počítače
s kompatibilní grafickou kartou a speciálním zatmívacím 3D brýlím.

Zatmívací 3D brýle se dvěma skly synchronizovanými osobním počítačem představují nezbytnou součást stereoskopické technologie nVidia® 3D Vision™.
Každý snímek je zobrazen dvakrát - jednou pro pravé oko a jednou pro levé, a tedy jsou obrazy vzájemně posunuty. Grafický procesor vysílá tuto informaci do projektorů Acer, který pracuje s frekvencí 120 Hz a promítá sudé snímky pro levé oko a liché snímky pro pravé oko. 3D brýle střídavě zatmívají a propouštějí obraz synchronizovaně s projektorem a tím vytvářejí iluzi skutečné hloubky scény. Brýle napájené z baterie jsou vybaveny speciálním infračerveným vysílačem.

Projektor Acer X1130P s vynikajícím světelným tokem 2500 ANSI lumenů a kontrastním poměrem 3000:1 dosahuje jedinečně jasné reprodukce a projekce s nejvyšším účinkem. Nativní rozlišení 800x600 SVGA zajišťuje neobyčejně ostrý obraz a prezentace na vysoké úrovni a současně umožňuje promítat i obsah ve vysokém rozlišení.

Projektor Acer H5360 je digitální inteligentní zařízení s nativním rozlišením 720p (1280 x 720), které zprostředkuje jedinečný zážitek při domácí zábavě ve vysokém rozlišení HD. Světelný tok 2500 ANSI lumenů a kontrastní poměr 3200:1 zaručují krystalicky jasné, realistické podání i těch nejmenších detailů na promítací ploše ve velkém formátu.

Projektor Acer X1261 se světelným tokem 2500 ANSI lumenů nabízí kontrastní poměr 3700 : 1, rozlišení XGA a životnost lampy až 4000 hodin.

Technologie Acer ColorBoost II+ s funkcí kompenzace barvy stěny zaručuje dokonalé podání barev na každém povrchu včetně barevných stěn. Technologie ColorSafe zabraňuje blednutí barev při dlouhodobém používání projektoru, zatímco technologie Acer EcoProjection snižuje spotřebu projektoru v pohotovostním režimu až o 50 % a současně zajišťuje vynikající výkon.


| Diskuse | Tiskové zprávy