Notebook HP Mini 210

7. 1. 2010 12:03    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost HP představila kompaktní a lehký notebook HP Mini 210. Tento přenosný společník v červené barvě vyniká snadným přístupem k e mailu, internetu, hudbě, videu a fotografiím odkudkoli.

Notebook HP Mini 210

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Stylový společník
Povrch notebooku HP Mini 210, jehož tloušťka činí méně než 2,5 cm a váha 1,1 kg, je vytvořen pomocí technologie HP Imprint Finish, embosovaného geometrického designu, který z něj dělá skutečně stylového společníka. Vedle jedinečného exteriéru nabízí HP Mini 210 také HD přehrávání s využitím široké barevné škály na širokoúhlém displeji s úhlopříčkou 25,7 cm. Noví majitelé se tak mohou těšit na video a digitální zvuk ve vysokém rozlišení.

"HP Mini 210 dělá dojem jak svým stylovým vzhledem, tak i výbavou," vysvětluje marketingový manažer divize osobních počítačů HP Česká republika a Slovensko Petr Trešl. "Stylový a tenký design, bezrámový displej, multi-gesture touchpad, chicklet klávesnice1 a integrovaný software HP Mini 210 umožňuje zákazníkům vyjádřit svůj osobní styl. V práci, doma nebo na cestách HP Mini 210 zajistí, abyste byli stále připojeni a zůstali tak v kontaktu s přáteli, bavili se, získávali informace a efektivně pracovali."

Neustále ve spojení a vždy dostupný
HP Mini 210 přichází s řadou výjimečných softwarových aplikací:
— HP QuickWeb je aplikace běžící mimo operační systém, která po startu ihned zpřístupní služby jako instant messenger, internet, Skype, e-mail a fotografie bez nutnosti čekat na start celého operačního systému. Windows lze spustit jedním stiskem tlačítka a dokončit rozepsané dokumenty za použití klávesnice o rozměru 93% klávesnice standardní.

— HP QuickSync umožňuje automatické synchronizace, migrace, přístup a publikování obsahu mezi domácím PC a HP Mini 210. Obsah může být vytvořen nebo aktualizován na cestách a bezdrátově synchronizován zpět se stolním PC.
— HP QuickConnect umožňuje, aby všechny soubory byly přístupné ze vzdáleného serveru, a zajišťuje, aby byly bezpečně uloženy s automatickým zálohováním a synchronizací.

— HP QuickStream využívá internet k streamování obsahu ze stolního PC do HP Mini 210 bez nutnosti kopírovat soubory.

— HP CloudDrive2, virtuální úložiště pro až 100 GB dat.
Přátelé tak zůstávají v kontaktu prostřednictvím e-mailu, chatu, IM chatu, Skype a webové konference odkudkoliv pomocí WLAN, webové kamery, mikrofonu a volitelně i pomocí širokopásmového připojení 3G.

Cena a dostupnost
HP Mini 210 bude k dispozici ve druhé polovině ledna 2010 za předpokládanou doporučenou koncovou cenu 8 299 Kč bez DPH. Další informace o HP Mini 210 jsou k dispozici na www.hp.com.


| Diskuse | Tiskové zprávy