Microsoft Arc Keyboard

7. 1. 2010 18:27    Rubrika: Tiskové zprávy

Arc Keyboard – nová stylová klávesnice od Microsoftu

Microsoft Arc Keyboard

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Microsoft představil malou a stylovou klávesnici „Arc Keyboard“ pro pohodlné psaní designových fajnšmekrů

Společnost Microsoft dnes na největší světové přehlídce spotřební elektroniky „Consumer Electronics Show“ v Las Vegas představila svou novou bezdrátovou designovou klávesnici „Microsoft Arc Keyboard“.

Stylová novinka má revoluční design, který reflektuje dnes běžné mobilní využití klávesnic, bez ohledu na to jestli jste v kanceláři, v parku nebo doma. Díky kompaktnosti a nízké váze dnešních notebooků si lidé zvykli pracovat opravdu všude a kanceláří se tak prakticky staly všechny místnosti v domě. Právě „Microsoft Arc Keyboard“ je díky svým proporcím, nízké hmotnosti a subtilnímu provedení ideální pro mobilní práci. Díky svému „Arc“ designu je navíc luxusním doplňkem nejen v domě, ale i v kanceláři.

Klávesnice „Microsoft Arc Keyboard“ je navržena ve stejném duchu a jako doplněk legendární designové myši „Arc Mouse“. Při jejím konstruování se designéři drželi zejména klíčového hesla „jednoduchost a jemnost“. Výsledkem je elegantní oblouk a čisté linie inspirované moderním designem současné elektroniky a bytových doplňků.

„Design nás dnes obklopuje a je jedním z klíčových faktorů při výběru spotřební elektroniky. Arc Keyboard v sobě spojuje čistý jednoduchý design a praktickou funkčnost, kterou potřebujete při každodenní práci a neustálém přenášení,“ říká Michala Králová, marketingová specialistka divize Home and Entertainment společnosti Microsoft a dodává: „Arc Keyboard je mnohem víc než jen klávesnice, je to dokonalý designový a módní doplněk.“

Stylovka, která funguje

Váha klávesnice „Microsoft Arc Keyboard“ nedosahuje ani půl kilogramu. Má ergonomicky rozložené klávesy uzpůsobené pro práci na stole, ale například i na klíně v křesle. Novinka je k počítači připojena miniaturním USB přijímačem, který právě díky svým mini rozměrům může v notebooku zůstat stále zapojený a nikde nebude překážet při jeho přenášení a vkládání do tašek nebo kabelek. Pokud bude třeba někam odnést samostatně klávesnici, magnetický přijímač se snadno připevní na její spodní část. Napájení zajišťuje dvojice AAA baterií.

„Microsoft Arc Keyboard“ bude k dostání u prodejců elektroniky a hardwaru za doporučenou koncovou cenu 1 490 Kč včetně standardní tříleté záruky.


| Diskuse | Tiskové zprávy