EA - PS3 demo Battlefield: Bad Company

4. 2. 2010 15:38    Rubrika: Tiskové zprávy

Battlefield: Bad Company 2 si udržuje svou dominantní pozici na poli multiplayerového hraní, když jen za první 3 dny od uvedení zaznamenalo demo na Xbox LIVE milion stažení

 EA - PS3 demo Battlefield: Bad Company

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění


Studio DICE společnosti Electronic Arts Inc. (NASDAQ: ERTS) oznámilo, že majitelé počítačového zábavního systému PlayStation®3 v Evropě budou mít od 4. února možnost stáhnout si demoverzi* Battlefield: Bad Company™ 2 na PlayStation®Network. Hra Battlefield: Bad Company 2 je kritiky na celém světě vysoce hodnocena zejména pro své neuvěřitelně rozlehlé a detailní sandboxové prostředí, zpracování akce v bojové technice a týmový herní systém. Její dedikované servery jí narozdíl od konkurence umožňují plynulé a bezproblémové hraní.

Společnost EA rovněž oznámila, že příznivce akčních stříleček z pohledu první osoby na Xbox LIVE™ láká modernizovaný herní systém Battlefield: Bad Company 2 natolik, že od premiéry dema trvalo jen tři dny, než padla meta 1 milionu stažení. Demo na Xbox LIVE má výrazně našlápnuto stát se nejrychleji stahovaným titulem EA v historii. Nedávno uvolněná betaverze pro PC se rovněž setkala s masivním zájmem hráčů, jichž se do programu testování zaregistrovaly již stovky tisíc. S obrovskou popularitou dema na Xbox LIVE, betaverze pro PC a nadcházejícího dema pro PlayStation 3 si Battlefield: Bad Company 2 plánuje udržet své dominantní postavení nejlepší FPS střílečky roku 2010 i po vydání plné hry počátkem března.
„Ohlas fanoušků na demo na Xbox LIVE a betaverzi pro PC beta, jaký jsme doposud zaznamenali, snad už nemohl být lepší,“ řekl Patrick Bach, vedoucí producent Battlefield: Bad Company 2. „Tahle řekl bych až zběsilá snaha zahrát si hru s předstihem je pozitivním důkazem toho, že se hráči akčních her těší na další zážitky. Battlefield: Bad Company 2 boduje v každém ohledu. Je to inteligentní a vysoce strategická válečná akce, které se naše konkurence jednoduše nedokáže ani přiblížit.“
Battlefield: Bad Company 2 v Česku a na Slovensku 5. března 2010 ve verzích pro počítačový videoherní a zábavní systém Xbox 360™, zábavní počítačový systém PLAYSTATION®3 a PC. U vybraných prodejců si lze nyní až do vyprodání zásob objednat Limitovanou edici pro všechny platformy za cenu edice standardní.
Další informace o studiu DICE jsou na webových stránkách www.dice.se. Podrobnosti o sérii Battlefield naleznete na www.battlefield.com. Oficiální kanál na serveru Twitter má adresu http://twitter.com/OfficialBFBC2. Čerstvé informace o hře přinášejí také česko-slovenské komunitní stránky série Battlefield na Facebooku.
* Vyžadováno připojení k internetu a zlaté členství služby Xbox LIVE. Demo končí 25. února 2010.


| Diskuse | Tiskové zprávy