Mio - Moov V s digitálním TV tunerem

10. 2. 2010 18:38    Rubrika: Tiskové zprávy

Nejnovější informace z olympiády můžete mít pořád při ruce

Mio - Moov V s digitálním TV tunerem

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění


Společnost Mio Technology, jeden z předních výrobců přenosných navigačních zařízení, přinese díky své řadě Moov V se zabudovaným digitálním TV tunerem aktuální informace z nadcházejících olympijských her.

Nová řada Moov V zahrnuje dva modely - Moov V735 a Moov V505, které nabízejí kromě perfektní navigace i velice kvalitní příjem digitální TV v ostrém detailu. To se může hodit, když se rozhodnete během cesty relaxovat, zabavit neposedná dítka nebo si zkrátit čekání na přítelkyni, která propadla nákupní horečce. A zejména nyní, když se otevírájí brány Zimních olympijských her ve Vancouveru, o žádné důležité sportovní klání nepříjdete
a jindy netrpělivé čekání si tak zpříjemníte obdivováním nejen sportovních výkonů vašich favoritů a favoritek.

Navigace Moov V735 disponuje skvělým 7“ širokoúhlým displejem. Přes svou velikost je překvapivě tenká a na svém místě ji pevně udrží speciálně navržená nastavitelná kolébka. Programový průvodce, intuitivní menu a dálkové ovládání, snadné nastavení hlasitosti a jasu displeje, to jsou atributy, které vám sledování oblíbených olympijských přenosů zpříjemní
a zvýší jeho požitek.

Moov V505 má 4,7" dotykovou TFT obrazovku, navigace se sama naladí, takže rychle
a jednoduše zjistíte, co se právě ve Vancouveru děje. Jas, hlasitost a další ovládání jsou realizována prostřednictvím dotykové obrazovky nebo dálkového ovládání a integrovaný programový průvodce podá informace o datu, času a kanálu, na kterém můžete sledovat vaše oblíbené sportovkyně (které rozhodně nákupní horečce nepropadly).

Obě navigace jsou kombinací všeho, co budete na svých cestách potřebovat - perfektního průvodce nejen na cesty, ale i za relaxací a zábavou.

Navigujte, objevujte, relaxujte a sledujte!

Chcete-li získat informace o produktech a maloobchodních cenách, navštivte, prosím, www.mio.com/cz nebo kontaktujte vašeho regionálního zástupce Mio.


| Diskuse | Tiskové zprávy