500 mp3 za notebook Asus s CPU Intel

15. 2. 2010 20:06    Rubrika: Tiskové zprávy

Kupte si notebook ASUS s procesorem Intel a stáhněte si zdarma 500 mp3 dle vlastního výběru

500 mp3 za notebook Asus s CPU Intel

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Výrobce notebooků ASUS a výrobce mikroprocesorů Intel přišli ve spolupráci s největším hudebním vydavatelstvím Universal Music a největším českým internetovým obchodem s elektronikou Alza.cz s jedinečnou nabídkou. Při koupi vybraných modelů notebooků ASUS s procesory Intel v internetovém obchodě Alza.cz získá zákazník poukaz na 500 MP3 zdarma. Na stránkách www.asusweb.cz/hudbazdarma se pak jen stačí zaregistrovat vložením kódu z kupónu, který bude přibalen k zakoupenému notebooku - a začít stahovat ze záplavy popových, rockových a R&B hitů od českých i zahraničních interpretů. Z široké nabídky MP3 písní si vybere každý. Mezi stovkami interpretů nechybí jména jako Lady Gaga, Rihanna, 50 Cent, Black Eyed Peas, U2, Rolling Stones, Marilyn Manson nebo Chinaski, Ewa Farna a Katarína Knechtová.

Tenký notebook s dlouhou výdrží nebo multimediální herní mašina?
ASUS do své nabídky zahrnul nejnovější notebooky ze svého sortimentu obsahující vyspělé technologie od společnosti Intel, a to včetně letos uvedených procesorů Intel Core s technologií Turbo Boost. Zájemci mohou vybírat z notebooků řady UL, které zdobí mimořádně tenký design a dlouhá výdrž, dále multimediálních notebooků řady N a také výkonných herních notebooků řady G.
UL Series
Velmi štíhlé linie notebooků řady UL designově vhodně doplňuje odolné víko z broušeného hliníku v černém nebo stříbrném provedení. Díky nejúspornějším procesorům se UL Series dále vyznačuje velmi dlouhou výdrží baterie, která činí až 12 hodin na jedno nabití.
N Series
Nová řada multimediálních notebooků N Series je vhodná pro uživatele, kteří chtějí sledovat video a filmy ve vysokém rozlišení, poslouchat zvuk v co nejlepší kvalitě a využívat vysokorychlostní připojení umožňující sdílení multimédií s přáteli a rodinou. Tyto modely pohánějí procesory Intel Core i5 a i7 a disponují rozhraním USB 3.0, jež dokáže přenášet data rychlostí až 5 GB za sekundu – tedy až desetkrát rychleji, než tomu je u rozhraní USB 2.0.

G Series
K lákadlům této speciální nabídky bude patřit také výkonný herní notebook G73Jh, jehož design je inspirovaný konstrukcí neviditelného stíhacího letounu. Srdcem modelu G73Jh je procesor Intel Core i7, maximální operační paměť dosahuje až 8 GB DDR3. Nabízí také nejnovější grafiku, kterou zprostředkovává karta ATI Radeon HD5870 s 1 GB GDDR5 paměti.

Srdcem notebooků Asus jsou nové procesory Intel Core
Procesory Core i7 a Core i5 přinášejí inteligentní výkon díky technologiím Intel Turbo Boost a Intel Hyper-Threading, které zajistí adaptivní výkon a inteligentnější provoz. Technologie Intel Turbo Boost dynamickou regulací zátěže automaticky a inteligentně zvyšuje výkon, aby aplikace vždy běžely tak, jak mají. Technologie Intel Hyper-Threading2 umožňuje inteligentní multi-tasking: každému výpočetnímu jádru dovolí zpracovávat několik vláken zároveň. Uživatel notebooku má vždy přesně tolik výkonu, kolik potřebuje a přitom mu notebook vydrží déle na baterie.


| Diskuse | Tiskové zprávy