Konica Minolta posiluje distribuci o AT Computers

16. 2. 2010 20:15    Rubrika: Tiskové zprávy

Konica Minolta posiluje distribuci o AT Computers

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Konica Minolta, jeden z lídrů českého trhu v oblasti profesionálních tiskových řešení, rozšiřuje řady svých distributorů o společnost AT Computers. AT Computers se tak přidává po bok SWS a eD'system Czech, kteří byli do konce minulého roku jedinými distributory produktů Konica Minolta v České republice.

Od navázání spolupráce s novým distributorem očekává Konica Minolta především širší pokrytí trhu a zvýšení svých podílů v segmentu barevných laserových tiskáren a multifunkcí.

„AT Computers je dlouhodobě jedním z největších IT distributorů v České republice. Od spojení s touto firmou si slibujeme především otevření nového prodejního kanálu a rozšíření nabídky služeb a řešení naší společnosti pro nové partnery a jejich koncové zákazníky,“ komentuje nově uzavřenou spolupráci Pavel Čurda, obchodní ředitel Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r.o.

Tiskárny a multifunkční zařízení Konica Minolta se budou k firemním zákazníkům nově dostávat prostřednictvím prodejních kanálů AT Computers, AutoCont a Triline, k domácím uživatelům pak prostřednictvím prodejen COMFOR, rozmístěných po celé České republice a Slovensku.

„Díky tomuto kontraktu můžeme nabídnout svým zákazníkům další zajímavou alternativu v oblasti tiskových řešení. Společnost Konica Minolta naopak nově získává přístup svých produktů do našeho rozsáhlého a zavedeného distribučního kanálu,“ řekl Petr Vaněk, obchodní ředitel AT Computers.


| Diskuse | Tiskové zprávy