Flash karty SDHC třídy 10 od Kingston Digital

1. 3. 2010 15:24    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost Kingston Digital uvádí na trh novou flash kartu SDHC třídy 10

Flash karty SDHC třídy 10 od Kingston Digital

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Rychlá flash karta s obrovskou kapacitou – dokonalá pro nahrávání videa s vysokým rozlišením a pro pořizování sekvenčních fotografií

Společnost Kingston Digital Europe Ltd, dceřiná společnost korporace Kingston Technology Corporation, nezávislý přední světový výrobce paměťových produktů dnes oznámil, že uvádí na trh paměťovou kartu Kingston SDHC třídy 10. Karta Kingston SDHC třídy 10 bude k dispozici v provedení s kapacitou 16 GB a 32 GB a její výkon byl vylepšen až na 22 MB/s pro čtení a 18 MB/s pro zápis*.

„Fotografování a pořizování videí ve vysokém rozlišení je stále populárnější, a proto karta Kingston SDHC třídy 10 nabízí uživatelům obrovskou kapacitu pro ukládání dat. Díky tomu mohou na jedinou kartu nahrávat celé hodiny videozáznamu,“ řekl Steve Hall, ředitel vývoje flash produktů společnosti Kingston. „Rychlost karet spadajících do třídy 10 umožňuje fotografům optimalizovat využití jejich přístroje, pokud jde o sekvenční fotografování, protože karta stíhá sekvenční snímky ukládat.“

Karta Kingston SDHC třídy 10 je navržena tak, aby splňovala standardy SD™ Association, verze 3.00, které stanovují minimální rychlost přenosu dat na hodnotu 10 MB/s. Karta tedy představuje ideální nástroj pro videokamery, digitální SLR a rovněž vyspělé automatické fotoaparáty. Karta Kingston SDHC třídy 10 je k dispozici od 26. února. Společnost Kingston uživatelům doporučuje, aby si ověřili kompatibilitu svého zařízení pomocí nástroje Memory Search na domovské stránce www.kingston.com/europe.

Na paměťovou kartu se vztahuje doživotní záruka, je k ní poskytována nepřetržitá technická podpora a navíc je zde už legendární spolehlivost značky Kingston.

Technický popis a vlastnosti karty Kingston SDHC třídy 10:

- Kapacita**: 16 GB; 32 GB
- Rozměry: 24 mm x 32 mm x 2,1 mm
- Hmotnost: 2,9 g
- Výkon: Třída 10 – 10 MB/s; zaručená minimální rychlost přenosu dat až 22 MB/s pro čtení a 18 MB/s pro zápis*
- Provozní teplota: -25°C až 85°C
- Skladovací teplota: -40°C až 85°C
- Napětí: 3,3 V
- Standardizace: specifikační standardy SD Association, verze 3.00
- Zabezpečení: zabudovaný přepínač pro ochranu dat brání nechtěnému přepsání souborů a ztrátě dat
- Kompatibilita: s hostitelskými zařízeními SDHC; není kompatibilní se standardními zařízeními a čtečkami karet microSD
- Formát souborů: FAT32
- Spolehlivost: doživotní záruka
- Jednoduchost: stačí jen vložit a jít


| Diskuse | Tiskové zprávy