Nintendo DSi XL přijde do ČR 5. března

2. 3. 2010 17:36    Rubrika: Tiskové zprávy

Podělte se o zábavu a potěšení z hraní na přenosných herních konzolích s partnery, přáteli i členy vaší rodiny. Nintendo DSi XL přichází s opravdu nepřehlédnutelnou novinkou: dvojicí displejů doslova šokujících svou velikostí a velkoryse pojatým pozorovacím úhlem. Na evropský trh Nintendo DSi XL zavítá již 5. března tohoto roku.

Nintendo DSi XL přijde do ČR 5. března

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Dvě velké obrazovky s úhlopříčkou 4.2" (což je hodnota, která překonává svého předchůdce Nintendo DS Lite o celých 93%) vás vtáhnou přímo do víru akce a dobrodružství. Osvědčené herní legendy jako například New Super Mario Bros anebo Mario Kart dostávají na dvojici doslova mamutích displejů zcela nový rozměr. Nejde však jen o pouhý vizuální efekt: větší plocha dotykové obrazovky znamená i daleko preciznější a komfortnější práci s ovládacím perem. Chrabrého hrdinu Linka v titulu The Legend of Zelda: Spirit Tracks tak budete spletitým podzemním labyrintem provádět s akurátní přesností a z ní plynoucím ojedinělým zážitkem z pohodlného ovládání.

Aby potěšujících novinek nebylo málo, dostanete navíc ke každému Nintendu DSi XL dva hodnotné DSiWare tituly: logickou záležitost Dr Kawashima’s: Little Bit of Brain Training: Arts Edition a užitečný slovník Dictionary 6 in 1 s podporou kamerky. Dalším milým bonusem navíc je pak internetový prohlížeč Nintendo DSi Browser, který vám vždy ochotně přes Wi-Fi připojení otevře bránu do vzrušujícího světa této populární celosvětové sítě. Surfování, chtatování, Facebook, nic není s DSi XL problém. Nintendo DSi XL přichází na trh ve dvou barevných variantách: vínově červené a tmavě hnědé. Omračující zářivý lesk zdobí vrchní stranu elegantní konzole, zatímco její spodek je vyveden v praktickém matném provedení. Nintendo DSi XL se vám při hraní bude skvěle držet jak ve vašich rukou, tak i na jakémkoliv dalším povrchu, například desce stolu. Nový je i stylus – speciální pero pro práci s dotykovou obrazovkou, které činí hru mnohem komfortnější a přirozenější.

Jinak nový model nabízí všechny funkce jako jeho předchůdce Nintendo DSi (které se na trhu objevilo v dubnu 2009): možnost stahování her z Nintendo DSi Shopu, pořizování i úpravu fotografií a jejich následné sdílení s vašimi přáteli a samozřejmě i bohaté možnosti práce s hudebními a zvukovými nahrávkami, přehrávání oblíbené hudby apod.

Nintendo DSi XL je již čtvrtým přírůstkem do oblíbené rodiny nejnovější generace handheldů společnosti Nintendo. A rodina je to značně početná a rozrostlá: do dnešního dne čítá více než sto milionů spokojených hráčů a hráček z celého světa! Nejnovější model s označením DSi XL přináší tradiční prvky, kterými prosluli jeho předchůdci a zároveň posouvá intenzitu hráčských zážitků na zcela novou úroveň.

Užijte si skvělou zábavu, která propukne již 5. března tohoto roku, kdy nové Nintendo DSi XL zavítá na pulty českých prodejen.


| Diskuse | Tiskové zprávy