Mio Moov V780 - uvedení na CeBIT 2010

4. 3. 2010 13:50    Rubrika: Tiskové zprávy

Špičkové zařízení pro zábavu, připojení k internetu a navigaci

Mio Moov V780 - uvedení na CeBIT 2010

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění


Společnost Mio Technology, jeden z předních výrobců GPS produktů, dnes představuje zařízení Mio Moov V780, které nabízí komfortní navigaci, zábavu i práci s internetem. Moov V780 je vybaven 7” plochým širokoúhlým displejem, oceňovaným navigačním softwarem Mio Spirit, schopností přehrávat HD multimédia a digitálním TV přijímačem. Tato výkonná kombinace skvěle zapadá do současného mobilního životního stylu. Podívejte se na Mio CeBIT Virtual Tradeshow na adrese http://www.mio.com/miocebit2010, abyste se dozvěděli více.

Design bez kompromisů
„Společnost Mio se cítí poctěna získáním ceny iF Design Award 2010 za Moov V780. Naším hlavním cílem je pomáhat lidem snadněji a svobodněji zkoumat svět a obohatit jejich život novými zážitky
a Moov V780 je realizací naší vize,“ uvádí Billy Ho, prezident Mio Technology. Mio Moov V780 spojuje navigaci do auta, přehrávač HD médií se 7” širokoúhlým displejem a mobilní internetové zařízení do jednoho přístroje s jedinečným designem. Jeho součástí je přepravní pouzdro, v němž je integrována klávesnice s optickým polohovacím zařízením a poslouží také jako stojánek pro uchycení přístroje. To znamená, že uživatelé mohou psát na rovném povrchu a displej je přitom nakloněn do vhodného úhlu, aby se dal lépe sledovat.

Právě tento způsob tvůrčího myšlení, přiměl Ralpha Wiegmanna, generálního ředitele iF International Forum Design GmbH, poznamenat: „Dovést uživatele k cíli je základním posláním každého navigačního zařízení. Mio Moov V780 perfektně rozvádí tuto myšlenku do širších souvislostí, což se promítá v jeho funkčnosti i designu. Navigační zařízení se stává nejen pouhým průvodcem na cestách, ale také vyjádřením životního stylu.“

Konektivita na cestách
V dnešním uspěchaném světě je dobré zůstat ve stálém kontaktu s firmou, rodinou a přáteli. Moov V780 dává uživatelům prostředky, jak toho dosáhnout, ať se vydají kamkoliv. Možnost přístupu k webovým stránkám a e-mailovým serverů přes Wi-Fi, 3G nebo WiMax síť přináší uživatelům Moov V780 svobodu pohybu i komunikace.

Zábava na cestách
Moov V780 byl navržen tak, aby zprostředkoval uživatelům nejlepší možné multimediální zážitky, ať už při dojíždění do práce nebo na dovolené. Integrovaný digitální TV přijímač umožňuje sledovat bezplatné programy digitálních televizních stanic a velmi kvalitní displej a reproduktory přispívají k tomu, aby se uživatelé mohli plně zahloubat do přehrávaných fotografií, videozáznamů a hudby. Svoje zážitky můžete umocnit tím, že připojíte V780 k vhodnému televizoru a budete sledovat HD filmy a video na větší obrazovce.

Navigace na cestách
Uživatelé se nemusí připojovat k internetu, aby prohledávali mapy nebo zjistili cestu k zajímavým místům, která chtějí navštívit, protože Moov V780 obsahuje velmi oceňovaný navigační software Mio Spirit. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní a inteligentní funkci vyhledávání bodů zájmu zvládá Mio Spirit vše, co uživatelé potřebují, aby se dostali do požadovaného cíle.


| Diskuse | Tiskové zprávy