Datadisk Povolání snů pro The Sims 3

4. 3. 2010 19:36    Rubrika: Tiskové zprávy

EA OHLÁSILI ROZŠIŘUJÍCÍ BALÍČEK THE SIMS 3 POVOLÁNÍ SNŮ

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Nové rozšíření úspěšného simulátoru života The Sims 3 umožní hráčům stát se neohroženými hrdiny a vrcholnými byznysmeny

Vydavatelství EA Play společnosti Electronic Arts Inc. (NASDAQ: ERTS) dnes oznámilo, že pracuje na vývoji rozšiřujícího balíčku The Sims™ 3 Povolání snů*, jehož vydání je plánováno na červen 2010. V pořadí druhé rozšíření The Sims 3, nejprodávanější hry na PC roku 2009**, umožní hráčům změnit životní i pracovní dráhu svých simíků několika zajímavými a vzrušujícími způsoby, což ovlivní nejen celkový průběh hry, ale také dění v jejich čtvrti. Postavu simíka bude možné ovládat i v zaměstnání a ovlivňovat, jak bude probíhat celý jeho den. A opět tu budou možnosti volby – budete dojíždět za lidmi domů a zachraňovat životy jako lékař, nebo se vydáte na tenký led experimentů na nebohých pacientech? Stanete se hrdinným hasičem, bojujícím s ohnivým živlem, nebo raději se sekerou v ruce rozmlátíte vše, co vám v domě oběti přijde pod ruku? A co třeba zkusit řešit případy jako soukromé očko, které získává informace od svých zdrojů jemnými přesvědčovacími metodami, nebo je z nich dostává poněkud drsnějším způsobem ve stínu temné uličky?

"Různorodost pracovních příležitostí, z nichž si lze vybírat, nemá obdoby. Navíc je tu dosud nepoznaná možnost sledovat simíky v práci a ovlivňovat zde jejich rozhodnutí," uvedl Scott Evans, generální manažer studia The Sims společnosti EA. "The Sims 3 Povolání snů přinášejí v tomto ohledu změnu. Počínání hráčů v zaměstnání nyní přímo ovlivňuje životy jejich postaviček, sousedů i společnosti a stává se tak důležitým prvkem způsobu hraní celé hry."

Hráči si nyní mohou vybrat z mnoha zajímavých a různorodých povolání. V The Sims 3 Povolání snů se mohou stát krotiteli pomstychtivých duchů, vynalézat geniální a potenciálně ničivá technická zařízení, tvořit velkolepá sochařská díla nebo jako soukromá očka řešit fascinující záhady v desítkách spletitých případů. Kromě toho dostanou šanci změnit podobu a atmosféru města v roli architekta, jenž vdechuje čtvrtím nový styl pomocí módu Stavba a nákup. Z dalších povolání jsou tu třeba stylista či tatér, pod jehož rukama se ze sousedů stávají lidé ohromující své okolí moderním stylem, anebo chodící katastrofy. Vůbec poprvé dostávají hráči příležitost přímo ovlivňovat vývoj pracovních kariér simíků a rozhodovat o tom, zda budou konat dobro, či zlo, pracovat kreativně, či exaktně nebo zda budou k práci přistupovat ambiciózně s výhledem na rychlý postup, či jako flegmatičtí ulejváci. Budoucnost simíků, jejich úspěchy, či selhání jsou čistě v jejich rukách.

Vydavatelství EA Mobile™ dodá titul The Sims 3 Povolání snů na trh koncem roku 2010 rovněž ve verzích pro současnou generaci mobilních telefonů iPhone a pro iPody. Tyto verze budou disponovat herními funkcemi, uzpůsobenými specifickým vlastnostem těchto platforem, a pro hraní nebude vyžadována základní hra. Podrobnosti budou zveřejněny v následujících měsících.


| Diskuse | Tiskové zprávy