Apple - iPad bude v USA k dispozici 3. dubna

9. 3. 2010 08:48    Rubrika: Tiskové zprávy

Pomocí zařízení iPad můžete bezdrátově procházet obchod App Store – nakupujte a stahujte nové aplikace z největšího obchodu s aplikacemi na světě! iPad obsahuje 12 nových inovativních aplikací, které pro něj byly speciálně navrženy, a budou na něm běžet téměř všechny z více než 150 000 aplikací obchodu App Store, včetně aplikací, které jste si již koupili pro svůj iPhone® nebo iPod touch®. Vývojáři už pro iPad vytvářejí nové vzrušující aplikace využívající rozhraní Multi-Touch, velkou obrazovku a vynikající grafiku.

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním zněníNová aplikace iBooks pro iPad zahrnuje nový obchod iBookstore společnosti Apple a je tím nejlepším způsobem procházení, nakupování a čtení knih na mobilním zařízení. Aplikace iBookstore bude nabízet knihy uvedené na seznamu bestsellerů deníku New York Times, a to od největších vydavatelství i nezávislých vydavatelů včetně Hachette Book Group, HarperCollins Publishers, Macmillan Publishers, Penguin Group a Simon & Schuster.

Aplikace iTunes® Store zpřístupňuje uživatelům zařízení iPad světově nejoblíbenější online obchod s hudební, televizní a filmovou zábavou, jehož katalog obsahuje více než 12 milionů skladeb, více než 55 000 dílů televizních pořadů a více než 8 500 filmů, z nichž více jak 2 500 je ve fantastickém vysokém rozlišení. Všechny aplikace a obsah, který stáhnete do zařízení iPad z obchodů App Store, iTunes Store a iBookstore, bude automaticky synchronizován s vaší knihovnou iTunes při příštím připojení k počítači.

Ceny a dostupnost
iPad bude ve verzi s rozhraním Wi-Fi v USA dostupný 3. dubna za předpokládanou maloobchodní cenu 499 USD za 16GB model, 599 USD za 32GB model a 699 USD za 64GB model. Verze s rozhraním Wi-Fi + 3G budou dostupné koncem dubna za předpokládanou maloobchodní cenu 629 USD za 16GB model, 729 USD za 32GB model a 829 USD za 64GB model. iPad se bude v USA prodávat prostřednictvím obchodu Apple Store® (www.apple.com), maloobchodních prodejen Apple a vybraných autorizovaných prodejců Apple.

Modely iPad s rozhraním Wi-Fi i s rozhraním Wi-Fi + 3G budou koncem dubna dostupné i v následujících zemích: Austrálie, Kanada, Francie, Německo, Itálie, Japonsko, Španělsko, Švýcarsko a Velká Británie. Mezinárodní ceny budou oznámeny v dubnu. V dalších zemích bude iPad dodáván v průběhu roku. Pro nákup a stahování skladeb a videa z obchodu iTunes Store je vyžadována platná platební karta vydaná finančním ústavem v zemi nákupu. Dostupnost videa se v jednotlivých zemích liší.

Aplikace iBooks pro iPad včetně obchodu iBookstore společnosti Apple bude k dispozici k bezplatnému stažení z obchodu App Store v USA dne 3. dubna. Další země přibudou v průběhu tohoto roku.

*Výdrž baterií závisí na nastavení zařízení, jeho používání a dalších faktorech. Skutečné výsledky se mohou lišit.


| Diskuse | Tiskové zprávy