Notebooky Acer řady Aspire x741

23. 3. 2010 18:44    Rubrika: Tiskové zprávy

Notebook řady Acer Aspire x741

Notebooky Acer řady Aspire x741

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Vynikající výkon a bezproblémový multitasking

Vývoj notebooků nové řady Acer Aspire x741 byl od samého počátku založen na využití spolehlivých procesorů, rychlé paměti, progresívních grafických řešení a zajištění úplné připojitelnosti, aby vám mohly poskytnout výkon, jaký potřebujete ke každodenní práci.

Počítače řady Aspire x741, nabízené ve formátech 15,6” a 17,3”, jsou osazeny novým ultrarychlým procesorem Intel® Core™ i5 nebo mobilním procesorem i3 s mobilním čipsetem Intel® HM55 Express, který zaručuje nejvyšší výkon zpracování i při vysokých nárocích, jaké mají hry, multitasking a zábava. S těmito notebooky, které snadno zvládají nejobtížnější úkoly i multitasking, stihnete víc práce v kratším čase.

Nové procesory Core™ i5 a i3, založené na nejnovější mikroarchitektuře Intel® Core, spojují špičkový výkon s energetickou účinností – zvyšují výkon při vyšších nárocích a snižují spotřebu neaktivních jader.

Výkonné procesory, pevné disky s velkou kapacitou, širokoúhlé displeje s vysokým rozlišením, dva vestavěné stereofonní reproduktory a volitelná mechanika Blu-ray - nové počítače Aspire mají vše, co je zapotřebí k vysokým výkonům, a tedy umožňují využít nejvyšší rychlost a účinnost při práci anebo hraní her či sledování filmů, pokud si chcete odpočinout.

Panely CineCrystal™ s poměrem stran 16:9 a vysokým rozlišením, nabízené ve velikostech 14”, 15,6” a 17,3”, dosahují jasného a dokonale realistického obrazu v kvalitě, která je vhodná pro prohlížení snímků, hraní her a sledování filmů. Technologie podsvícení panelu LED diodami zaručuje dokonalejší zobrazení snímků a lepší čitelnost i při zhoršených světelných podmínkách, jakož i nízkou spotřebu energie, a navíc tyto diody neobsahují rtuť.

Progresivní grafické řešení, dva vestavěné stereofonní reproduktory Acer 3DSonic™ s podporou zvuku ve vysokém rozlišení a port HDMI pro připojení nejrůznějších periferních zařízení zprostředkují zábavu i nejnovější hry ve vysokém rozlišení v bezkonkurenční kvalitě.

Pečlivě vybrané materiály a textury vyzařují styl a vynikající funkčnost. Výsledkem je řada atraktivních notebooků s funkčním krytem z pletiva, které zajišťuje ochranu proti škrábancům a rýhám, s hladkými zaoblenými rohy a elegantním profilem

Pod víkem notebooku se nachází vysoce citlivá klávesnice Acer FineTip s velkými klávesami, které výrazně usnadňují psaní, a stylová plocha pro opření dlaní s povrchovou úpravou z kartáčovaného kovu. Vícedotykové ukazovací zařízení s elegantním stříbrným rámečkem, které umožňuje přetáčet displej kruhovým pohybem prstů, otáčet stránky a měnit velikost zobrazeného objektu, je určeno pro snadnou navigaci pohybem prstů.

Nové notebooky až s 8GB pamětí DDR3 zaručují ultrarychlou odezvu systému a zvládají bez problémů i náročný multitasking. Pro ukládání dat jsou určeny pevné disky s velkou kapacitou, které snadno pojmou váš rozrůstající se digitální archív. Multiformátová čtečka paměťových karet podporuje nejrozšířenější formáty karet a umožňuje snadno a rychle přenášet data.

Úplnou připojitelnost zajišťují nejmodernější technologie pro připojení k bezdrátovým i pevným sítím: 802.11b/g/Draft-N Wi-Fi CERTIFIED® s podporou bezdrátové technologie Acer SignalUp™ s bezdrátovou technologií Nplify™, vestavěný modul Bluetooth® 2.1+, Gigabit LAN a modem.
Řešení Acer Video Conference, které se skládá z webové kamery Acer CrystalEye s vysokým rozlišením (1280x1024) a technologie Acer PrimaLite™, vám umožní být neustále ve spojení s přáteli anebo videokonferovat s obchodními partnery.


| Diskuse | Tiskové zprávy