Mobilní telefon Samsung Galaxy S

24. 3. 2010 11:39    Rubrika: Tiskové zprávy

Samsung Galaxy S - Einstein mezi chytrými

Mobilní telefon Samsung Galaxy S

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Mobilní telefon Samsung Galaxy S vybavený 4 palcovým displejem Super AMOLED a nejnovější verzí operačního systému Android přináší bohatou technologickou výbavu a dokonalejší mobilní zážitek!

Společnost Samsung Electronics Co. Ltd., přední výrobce mobilních telefonů, dnes představila chytrý telefon Samsung Galaxy S (Model: GT-I9000), který přinese uživatelům více pohodlí, více vzrušení a vyšší míru integrace. Telefon s operačním systémem Android je vybaven čtyřpalcovým displejem Super AMOLED a procesorem s pracovní frekvencí 1 GHz. Samsung Galaxy S umožňuje přehrávání videa ve vysoké kvalitě a v HD rozlišení, využívání bohatého obsahu rozšířené reality v prohlížeči Layar Reality Browser a zdokonalené služby LBS (Location Based Services). Integrované řešení „Social Hub“ poskytuje nepřetržité napojení na sociální sítě a umožňuje tak uživatelům kdykoli a kdekoli komunikovat s přáteli, kolegy či rodinnými příslušníky.

Samsung Galaxy S přináší působivé, inteligentní a integrující funkce, jež dokáží obohatit životy lidí nejlepšími službami a technologiemi ve svém oboru. Samsung Galaxy S umožní uživatelům na celém světě okusit „chytrý život“, který podle společnosti Samsung změní nejen pohled zákazníků na chytré telefony, ale také způsob, jakým je využívají ve svém každodenním životě.

Samsung Galaxy S vtáhne uživatele do zábavného světa multimédií. Velký čtyřpalcový displej Super AMOLED nabízí bezkonkurenční kvalitu obrazovky s menšími odrazy, neomezenými pozorovacími úhly a super rychlou odezvou dotykového ovládání. Technologie mDNIe (mobile Digital Natural Image engine), jež se uplatnila i ve velmi úspěšných LCD a LED televizorech společnosti Samsung, přináší ještě ostřejší a jasnější obraz při prohlížení fotografií, videí či elektronických knih a vytváří perfektní prostředí pro nahrávání, úpravy a přehrávání HD videa, pro prohlížení internetu a čtení vašich oblíbených elektronických knih. Škála aplikací pro Android Market umožňuje uživatelům ještě více rozšířit výhody a vzrušení při práci s tímto chytrým telefonem. Plus, uživatelé mají přístup do mobilních služeb Google jako je Google Search, Gmail a Google Maps.

Žít „chytrý život“ vyžaduje inteligenci, a přesně to Samsung Galaxy S nabízí: umožňuje totiž uplatnit osobní preference při online shromažďování informací, které každý jednotlivý uživatel potřebuje a vyžaduje. S uživatelsky definovaným denním přehledem, bleskovou rychlostí zpracování a možnostmi vyhledávání na základě lokality, jaké nabízejí například aplikace Layar Reality Browser, poskytuje Samsung Galaxy S uživateli kdykoli a kdekoli právě potřebné informace. Samsung Galaxy S představuje novou úroveň inteligence chytrých telefonů.

Samsung Galaxy S spojuje všechny aspekty života chytrým a sofistikovaným způsobem. Kromě bezdrátové integrace s řadou dalších zařízení, jako jsou například notebooky, televizory a fotoaparáty, nabízí velmi progresivní centrum Social Hub, které uživateli rychle a pohodlně zpřístupní celý svět sociálních sítí a emailů.

„Samsung Galaxy S s operačním systémem Android se stane novým standardem v kategorii chytrých telefonů,“ uvedl JK Shin, prezident a ředitel obchodní divize Mobile Communications společnosti Samsung Electronics. „Samsung Galaxy S je dokonalé zařízení pro lidi ze všech koutů světa, kteří chtějí být efektivnější, produktivnější, lépe připojeni a v dokonalé symbióze se svým chytrým životním stylem nejen v práci, ale i ve svém soukromí, a to vše velmi snadným a jednoduchým způsobem,“ dodal Shin.

Další klíčové funkce:

• Daily Briefing: Nabízí okamžitý přístup k informacím o počasí, zpravodajství, burzovním zprávám a plánovači.
• All Share: Umožňuje propojení mezi přístroji prostřednictvím technologie DLNA (Digital Living Network Alliance).
• Home Cradle: Umožňuje použít telefon jako digitální fotorámeček, stolní hodiny, kalendář nebo hudební centrum.
• Write and go: Nejprve si poznamenejte myšlenku a teprve pak se rozhodněte, jaký formát k jejímu uložení nebo sdělení použijete – zda SMS/MMS, e-mail, položku kalendáře nebo poznámku.
• Swype: Nabízí rychlý a snadný způsob, jak za pohybu zadávat text na obrazovce.
• ThinkFree: Aplikace pro prohlížení a editaci dokumentů Microsoft Office 2007.
• Smart Alarm: Vstávání s přirozeným zvukem budíku a automaticky rozsvěceným displejem.

Samsung Galaxy S bude v Evropě, Severní Americe, Latinské Americe, Austrálii a Asii k dostání v první polovině roku 2010.

Samsung Galaxy S (I9000) – Specifikace
Síť: 2.5G (GSM/ GPRS/ EDGE) : 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G (HSDPA 7.2Mbps, HSUPA 5.76Mbps) : 900 / 1900 / 2100 MHz

OS: Android 2.1
Displej: 4.0” WVGA SUPER AMOLED (800x480) s mDNIe
Fotoaparát: Fotoaparát 5.0 mega-pixel + VGA Videotelefon, Autofokus, Self shot, Action shot, Add me, Stop motion, Cartoon shot, Smile shot, Panorama shot,
Video: HD(720p@30fps) video reprodukce a nahrávání
Kodek: mpeg4, H.264, H.263, H263Sorenson, DivX/ XviD, VC-1. Formát: 3gp (mp4), WMV (asf), AVI (divx), MKV, FLV
Audio: MP3, AAC, AAC+, eAAC+, WMA, OGG, AMR-NB, WAV, MID, AC3, IMY, FLAC, XMF
Funkce s přidanou hodnotou: Integrované řešení sociálních sítí „Social Hub“
Android Market s nabídkou řady aplikací a obsahu
A-GPS
Rozšířená realita s prohlížečem Layar Reality Browser
1GHz procesor
SMS / MMS / E-mail / Video Messaging / Exchange ActiveSync
Senzory: akcelerometr, digitální kompas, senzor blízkosti, světelný senzor
Režimy Offline a Bez SIM, Hlasové povely,
Čtečka RSS, Mobilní widgety, technologie Smart Security
Konektivita: Technologie Bluetooth v 3.0, USB v2.0 (High-Speed)
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Paměť: 16GB / 8GB, slot pro externí paměťové karty (až 32GB)
Rozměry: 64,2 x 122,4 x 9,9 mm, 118 g
Baterie: 1500 mAh
* Změna specifikací produktu bez předchozího upozornění vyhrazena.


| Diskuse | Tiskové zprávy