Toshiba STOR.E ART3 - externí harddisk

1. 4. 2010 19:47    Rubrika: Tiskové zprávy

Externí harddisk lze snadno přenášet i používat a díky kapacitě pro ukládání dat až 1 terabyte řeší obtíže uživatelů se zálohováním

Toshiba STOR.E ART3 - externí harddisk

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění


Toshiba Digital Products and Services, divize společnosti Toshiba Europe GmbH, dnes oznámila uvedení nového externího harddisku s kapacitou až 1 terabyte (1.000 gigabyte) s označením STOR.E ART3. Nový model je ideální pro mobilní uživatele, kteří mají na svých počítačích uloženy velké objemy dat a kteří hledají snadné řešení pro jejich zálohování. Externí harddisk STOR.E ART3 bude v Evropě, na Středním východě a v Africe k dostání během druhého čtvrtletí 2010.

Stylová řada produktů STOR.E ART3 se bude nabízet ve dvou barevných provedeních a k dispozici budou dva objemy úložné kapacity: barva prvního modelu bude „havraní čerň“ (Raven Black) a jeho kapacita bude 1 terabyte, zatímco verze v „průzračně modré“ barvě (Liquid Blue) nabídne kapacitu 750 gigabyte. Na disk STOR.E ART3 s větší kapacitou je možné uložit až 285.000 digitálních fotografií, 263.000 souborů s digitální hudbou nebo 820 filmů v digitální podobě . Spotřebitelé mohou díky tomuto ohromnému úložnému prostoru snadno zálohovat své kompletní sbírky hudby, fotografií nebo domácího videa. Harddisk STOR.E ART3 má extrémně malé rozměry a váží pouhých 170 gramů, takže je snadné jej nosit s sebou, a pohodlně se dokonce vejde i do malé kapsičky.

Snadné použití jak pro začátečníky, tak pro technicky zdatné uživatele
Harddisk STOR.E ART3 osloví spotřebitele napříč širokým spektrem úrovně znalostí práce s digitálními technologiemi – jeho použití je snadné díky podpoře „plug-and-play“ pro začátečníky a naopak technologicky zdatní uživatelé ocení široké možnosti jeho přizpůsobení. Proces nastavení harddisků z produktové řady STOR.E ART3 je jednoduchý díky funkci „set-it-and-forget-it“ („nastavit a zapomenout“), která umožňuje automaticky a pravidelně zálohovat soubory v počítači, i pokud se právě používá, čímž odstraňuje hlavní překážku provádění pravidelných záloh – zapomnětlivost uživatelů. Pro platformu Windows™ jsou harddisky STOR.E ART3 jsou vybaveny zálohovacím softwarem NTI® BackupNow EZ™ s vylepšenou schopností vyhledávání a snadnější obnovou ztracených souborů v několika postupných krocích. Pokročilým uživatelům model STOR.E ART3 nabízí celou řadu funkcí, které si mohou upravit podle svých představ, včetně širokých možností nastavení zálohování, vyspělých funkcí pro obnovu a schopnosti přepsat konkrétní původní soubory. Poskytuje navíc možnost zálohovat kompletní systém, přičemž si uživatel může vybrat obnovu zvolených souborů nebo celého počítače i v případě, kdy systém Windows nelze spustit.

Chcete-li si stáhnout fotografie harddisků STOR.E ART3, navštivte laskavě knihovnu fotografií pro média Toshiba Press Lounge Image Library: www.toshiba.eu/images


| Diskuse | Tiskové zprávy