Canon - Tomáš Krýsl obchodním ředitelem pro přímý prodej

12. 4. 2010 19:20    Rubrika: Tiskové zprávy

Canon jmenoval nového obchodního ředitele pro přímý prodej

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

• Tomáš Krýsl bude zodpovědný za rozvoj přímého prodejního kanálu

Canon CZ, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, představil nového ředitele přímého prodejního kanálu v České republice. Tomáš Krýsl na novou pozici nastoupil 15. března 2010 a má na starosti řízení a rozvoj přímého prodejního kanálu.

Tomáš Krýsl (38 let) se již 12 let pohybuje na trhu polygrafie a IT a do Canonu přišel ze společnosti Xerox, kde působil přes 7 let. Součástí jeho pracovních cílů bude restrukturalizace obchodního týmu, maximalizace výsledků prodejního kanálu a starost o alianci s HP. Při své práci se řídí mottem: „Prodej musí být zábava.“

„Věřím, že se mi v rámci vize One Canon podaří vytvořit maximálně efektivní tým přímého prodeje, který bude operovat u klíčových zákazníků a nabízet komplexní portfolio produktů a služeb Canon,“ říká Tomáš Krýsl, Direct Sales Manager společnosti Canon CZ a SK.

Tomáš Krýsl vystudoval Fakultu stavební ČVUT v Praze. Je ženatý a má dva syny. Ve svém volném čase se nejraději věnuje rodině, cyklistice, potápění a objevuje taje fotografování a vína.


| Diskuse | Tiskové zprávy