T-Systems - celoevropská zakázka od firmy TUI Travel

15. 4. 2010 21:09    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost T-Systems získala celoevropskou zakázku od firmy TUI Travel

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

- Jedna z největších realizací systému Microsoft Office Communicator na světě
- Implementace IP hlasové sítě v sedmi evropských zemích
- TUI Travel bude používat technologii nové generace

Přední světová cestovní kancelář TUI Travel zadala společnosti T-Systems outsourcingovou zakázku na realizaci celoevropské komunikace po dobu pěti let. Společnost T-Systems, která je součástí skupiny Deutsche Telekom, převezme kompletně odpovědnost za poskytování integrovaných hlasových, datových a mobilních služeb hlavním značkám TUI Travel v mainstreamovém sektoru současně s nasazením systému Microsoft Office Communicator jako integračního prvku.

Tato celoevropská iniciativa umožňuje sjednocení infrastruktury a služeb obchodní sítě TUI Travel a podporuje strategický synergický program zákazníka. TUI Travel bude mít zajištěnou modernizaci telekomunikační infrastruktury, sjednocení obchodních procesů a výrazné snížení nákladů na provoz ICT.

“Vzhledem k nedávné konsolidaci naší společnosti hledáme, jak zlepšovat obchodní výsledky a zvýšit synergie v rámci naší firmy. Společnost T-Systems jsme zvolili proto, aby integrovala a zdokonalila naše telekomunikační služby, neboť má prověřené technologické a globální zkušenosti k řízení projektu tohoto rozsahu a velikosti. Tento projekt zvýší naše komunikační kapacity, umožní lepší spolupráci mezi kolegy v TUI, poskytne lepší služby zákazníkům a výrazně uspoří náklady,” uvedl Jim Mann šéf informačních služeb TUI Travel.

Kontrakt s TUI Travel následuje po sérii oznámení T-Systems ohledně velkých zakázek, které zahrnují smlouvy s koncerny BP, Philips a Deutsche Post DHL. “Právě podepsaný kontrakt je dalším významným milníkem naší strategie mezinárodního růstu. Potvrzuje, že T-Systems je jedničkou pro globální zákazníky
v Evropě,” podotkl Reinhard Clemens, člen představenstva Deutsche Telekom
a generální ředitel společnosti T-Systems.
T-Systems během příštích pěti let převede současné hlasové sítě TUI Travel na sjednocenou platformu a zajistí optimalizaci služeb. Současně bude systém Microsoft Office Communicator zpřístupněn více než 25.000 zaměstnancům TUI ve Velké Británii, Irsku, Německu, Francii, Belgii, Nizozemí a Švýcarsku.

Tyto nové kapacity umožní poskytovat lepší služby zákazníkům. V prodejních místech budou nasazeny nové nástroje, které pomohou poskytovat bezprostřední odezvy na podrobné dotazy a usnadní zákazníkům rychlejší rozhodnutí při objednávkách zájezdů.

“Dnešní oznámení je podloženo našimi úspěšnými vztahy s TUI Travel a podtrhuje naše vedoucí tržní postavení poskytovatele první volby při řešeních, která využívají konvergenci technologií IT a telekomunikací,” prohlásil šéf britské odnože T-Systems Sam Kingston. “TUI Travel poctila T-Systems důvěrou k implementaci ambiciózního programu technologických změn. Našimi vysoce kvalitními službami poskytovanými společnosti TUI Travel pomáháme realizovat její vizi.”

Rozsáhlé outsourcingové projekty realizuje společnost T-Systems i v České republice. Pro potřeby zákazníků je připraveno komplexní portfolio, které zahrnuje širokou nabídku ICT řešení, systémovou integraci a speciální řešení na míru. Společnost disponuje rozsáhlým technologickým zázemím, moderními datovými centry a rozsáhlými zkušenostmi z lokálních i mezinárodních projektů.


| Diskuse | Tiskové zprávy