T-Mobile Tarify Tým pro firemní zákazníky

15. 4. 2010 20:57    Rubrika: Tiskové zprávy

Tarify Tým: novinka pro firemní zákazníky

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

- Dva zbrusu nové paušály pro živnostníky a malé firmy
- Volání a SMS na pět kontaktů zdarma + kredit na hovory, textovky a MMS na ostatní čísla
- Hovory v rámci firmy zdarma

Ani na malé firmy T-Mobile nezapomíná a od této neděle jsou pro ně připraveny dva zcela nové tarify – Tým 500 a Tým 900. Jedná se o první komunitně zaměřené paušály pro podnikatele od T-Mobile. Nabízejí neomezené volání a SMS na pět vybraných čísel z vlastní sítě, a to kdykoliv –
24 hodin denně, 7 dnů v týdnu. Navíc umožňují telefonovat zdarma v rámci firmy a lze je využít v rámci balíčku 2v1, který kombinuje hlasový tarif a pevný internet za zvýhodněnou cenu.

Tým 500 a Tým 900 nabízí za jednu měsíční platbu nejen volání na pět čísel z vlastní sítě zcela zdarma, ale i kredit využitelný na ostatní komunikaci. Zákazníci tak mohou získat například až 257 minut telefonátů určených mimo vlastní pětku. Pokud uživatel kredit nevyčerpá, rozhodně o něj nepřijde. Narozdíl od běžné praxe na tuzemském trhu je jeho platnost jeden rok, přičemž nespotřebovaný kredit je vždy využit přednostně.

Pro své uživatele mají Tým 500 a Tým 900 ještě další výhodu. Mohou si se svými spolupracovníky v rámci firmy volat zcela zdarma, aniž by je museli zařazovat do pěti vybraných čísel. Stačí, aby kolegové měli některý z tarifů Tým, Grand nebo Profi.

Zájemci mají na výběr ze smluv na dva nebo tři roky. Tříletá varianta navíc nabízí mobil za zvýhodněnou cenu nebo na jeden rok zdarma balíček Volání mimo špičku. S ním nezaplatí zákazník první rok ani korunu za hovory ve vlastní sítí od 19:00 do 8:00 hodin (pondělí – neděle).

Zájemci o telefon za zvýhodněnou cenu a smlouvu na 24 měsíců by měli vyčkat do května či června. V květnu budou už od jedné koruny k mání Nokie 2330 a 7230, v červnu pak Samsung E 1170 a S5350 Shark. Kdo zvolí s těmito telefony tříletou smlouvu, získá kromě mobilu za dotovanou cenu i Volání mimo špičku.

Zákazníci, kteří chtějí ušetřit i za hovory mimo firmu či 5 zvolených kontaktů, si mohou aktivovat zvýhodnění Dopolední volání. Za 250 Kč bez DPH (300 Kč s DPH) měsíčně přináší telefonáty zdarma v síti T-Mobile každý den od 6:00 do 12:00 hodin.

Balíčky 2v1 – hlasový paušál + pevný internet
Nové tarify lze rovněž využít pro dvouletý balíček 2v1, který nabízí hlasový paušál plus pevný internet za zvýhodněnou cenu. Například Tým 900 a Internet ADSL Standard bez pevné linky přijde měsíčně jen na 1249 Kč bez DPH (1498,80 Kč s DPH). Kdyby si zákazník vzal tyto služby odděleně, zaplatil by 1482,50 Kč bez DPH (1779 Kč s DPH). Na ceně internetového připojení tak může každý měsíc ušetřit 233,50 Kč bez DPH (280,20 Kč s DPH).

Více informací na www.t-mobile.cz.


| Diskuse | Tiskové zprávy