Notebooky a harddisky Toshiba vybaveny softwarem Nero

22. 4. 2010 12:21    Rubrika: Tiskové zprávy

Toshiba bude předinstalovávat Nero BackItUp & Burn Autobackup Essentials na své notebooky a externí harddisky; na noteboocích bude navíc i Nero 9 Essentials

Notebooky a harddisky Toshiba vybaveny softwarem Nero

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění


Toshiba Computer Systems, divize společnosti Toshiba Europe GmbH, dnes oznámila, že v Evropě, na Středním východě a v Africe se všechny nově uvedené modelové řady notebooků budou dodávat s předinstalovaným softwarem společnosti Nero pro vypalování a zálohování dat. Externí harddisky Toshiba STOR.E Steel 2.5" a STOR.E D10, které budou na trh uvedeny v červenci 2010, budou rovněž vybaveny softwarem Nero.

„Zálohovací a vypalovací software Nero, jenž nabízí i přístup k online řešení společnosti Nero pro ukládání dat, přináší další snadno použitelnou možnost, jak zálohovat cenná data. Nyní si uživatelé mohou vybrat, zda svá data budou ukládat na externí harddisk nebo na cloud bez nutnosti složitého nastavování,“ řekl Thomas Teckentrup, generální ředitel divize Produkty, strategie a vývoj společnosti Computer Systems Group EMEA.

„Snadnost použití softwaru Nero a propracované funkce pro zálohování ještě více rozšiřují možnosti využití našich externích harddisků řady STOR.E od chvíle, kdy zařízení vybalíte z krabice,“ uvádí Marco Perino, generální ředitel divize Digitálních produktů a služeb EMEA.

Aplikace pro zálohování a synchronizaci dat Nero BackItUp & Burn Autobackup Essentials budou na harddiscích STOR.E Steel 2.5" a STOR.E D10 předinstalovány počínaje červencem a na všech nových modelech notebooků budou již od května. Poskytují snadno použitelné nástroje pro automatické a plánované provádění záloh na externí harddisky nebo online platformu Nero pro ukládání dat. Zákazníci společnosti Toshiba, kteří si zakoupí zařízení vybavené softwarem Nero BackItUp & Burn Autobackup Essentials, získají bezplatný zkušební přístup k 1 GB úložného prostoru na internetu po dobu 3 měsíců.

Software Nero 9 Essentials, jenž bude předinstalován na noteboocích Toshiba, představuje sadu integrovaných aplikací pro digitální media a domácí zábavu, která uživatelům umožňuje snadno a pohodlně vypalovat a kopírovat data, hudbu, fotografie a videa na disky CD, DVD i Blu-ray a ripovat zvuková CD.

Zákazníci, kteří si zakoupí notebook Toshiba nebo externí harddisk s předinstalovaným softwarem Nero BackItUp & Burn Essentials nebo Nero 9 Essentials budou moci využít slevu až ve výši 20 procent na upgrade produktů Nero.


| Diskuse | Tiskové zprávy