IP telefon Panasonic KX-NT400

26. 4. 2010 16:57    Rubrika: Tiskové zprávy

Nový manažerský IP telefon Panasonic KX-NT400 usnadní firemní komunikaci a výrazným způsobem přispěje i k vyšší efektivitě práce.

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění


Společnost Panasonic uvádí na český trh manažerský systémový IP telefon KX-NT400. Stylový přístroj nabízí rozsáhlé možnosti správy obchodních kontaktů a k tomu i řadu pokročilých síťových funkcí. Mezi ně patří například monitoring a ovládání síťových kamer nebo snadný přístup k intranetovým podnikovým aplikacím. Všechny funkce jsou snadno dostupné přes barevný dotykový displej v přehledně řešeném grafickém prostředí.

Panasonic KX-NT400 je univerzálním komunikačním přístrojem, který umožňuje pohodlně řídit a sledovat klíčové firemní procesy, vyhledávat důležité informace a zároveň komunikovat s kolegy, zaměstnanci i obchodními partnery vždy tak, jak je potřeba (hlasový hovor, videohovor nebo chat).

Terminál KX-NT400 je kompatibilní s pobočkovými ústřednami Panasonic řady KX-NCP a KX-TDE a umožňuje využívat celou řadu pokročilých funkcí jako například sledování přítomnosti a dostupnosti kolegů nebo obousměrný chat mezi uživateli. Snadno se ovládá pomocí dotykového displeje.

Unikátní funkcí je podpora až 20 síťových kamer. Pomocí terminálu lze monitorovat jednotlivé lokality na pracovišti a v případě potřeby i kameru naklonit, vycentrovat nebo přiblížit snímaný objekt. Samozřejmostí je možnost propojení s dveřním telefonem a otevírání dveří na dálku. K jednotlivým kamerám lze přiřadit nejen názvy pracovišť, ale i jména uložená v seznamu kontaktů. Příchozí volání z tohoto čísla pak automaticky spustí videohovor.

Nejčastěji používané funkce mají v menu samostatné záložky. Přes záložku je rychlý přístup k intranetovým aplikacím, které mohou obsahovat užitečné informace: firemní telefonní seznam s fotografiemi kontaktů, jídelní lístek podnikové restaurace, firemní kalendář, různé rozvrhy, atd. Aplikace na bázi HTML mohou být vytvořeny i vývojáři třetích stran.

Systémový IP terminál Panasonic KX-NT400 je praktickým řešením firemní komunikace, které najde ideální uplatnění nejen ve větších firmách, call centrech nebo obchodních domech, ale též v maloobchodě, v pohostinství nebo v hotelových službách. Na českém trhu se Panasonic KX-NT400 začne prodávat v dubnu 2010 za doporučenou maloobchodní cenu 11 995 Kč bez DPH.


| Diskuse | Tiskové zprávy