HP Mini 210 Vivienne Tam Edition na Facebooku

27. 4. 2010 15:12    Rubrika: Tiskové zprávy

Český Facebook ovládli motýli, za 6 dnů jsou jich již více než tři milióny

HP Mini 210 Vivienne Tam Edition na Facebooku

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Stále oblíbenější sociální síť Facebook zaplavily v Česku přívaly motýlů, které si mezi sebou posílají jeho uživatelé. V rámci jarní kampaně k designovému notebooku HP Mini 210 Vivienne Tam Edition, směrované především na ženy a dívky, spustila společnost Hewlett-Packard aplikaci „Pošli motýla a vyhraj“ v komunitní síti Facebook na adrese http://apps.facebook.com/posli-motyla/. K dnešnímu dni, po šesti dnech od jejího spuštění, jich zde poletují již více než 3 milióny a právě v tuto chvíli poslalo alespoň jednoho jarního motýla více než 175 tisíc uživatelů sítě Facebook.
„Motýl je symbolem jara. Toto jaro je ovšem i symbolem našeho nového designového notebooku, který vznikl ve spolupráci s přední návrhářkou Vivienne Tam a proto jsme motýlí tématiku použili i při návrhu našeho proma, které jsme připravili ve spolupráci s mediální agenturou Attention!Media, ze sítě Omnicomediagroup“ uvádí k soutěži Petr Trešl, marketing manažer Divize osobních počítačů společnosti HP.
Odměny v podobě designového notebooku HP mini 210 Vivienne Tam se dočkají tři majitelky či majitelé největších sbírek motýlů k datu ukončení soutěže, které je stanoveno na 30. května 2010. Zároveň bude každý týden odměněn takzvaný „skokan/ka týdne“ designovou myší HP Wireless Mouse Vivienne Tam Edition.
Zároveň přibývá fanoušků stránky HP, kterých je v tuto chvíli více než 37 tisíc.
„HP je společnost, která staví na plnění přání svých zákazníků, proto je pro nás velmi důležité být s nimi v těsném kontaktu. Jsme moc rádi, že oboustranná komunikace funguje například na naší stránce v rámci komunitní sítě, kde s námi takto mluví už více než 37 tisíc fanoušků,“ dodává Trešl.
Aplikace „Pošli motýla a vyhraj“: http://apps.facebook.com/posli-motyla/
Stránka HP v síti Facebook: http://www.facebook.com/HPCzechRepublic


| Diskuse | Tiskové zprávy