EA - 2010 FIFA World Cup South Africa v prodeji

29. 4. 2010 12:17    Rubrika: Tiskové zprávy

Coca-Cola, a historická jedenáctka snů

EA - 2010 FIFA World Cup South Africa v prodeji

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním zněníŠance pro každého dosáhnout na titul pro mistra světa pro rok 2010 se dnes stala realitou. Společnost Electronic Arts (NASDAQ: ERTS) totiž oznámila zahájení prodeje svého EA SPORTS™ titulu 2010 FIFA World Cup South Africa™ na českém a slovenském trhu ve verzích pro počítačový zábavní systém PLAYSTATION®3 a videoherní a zábavní systém Xbox 360® s osmi novými gólovými oslavami. Hra vychází v Evropě a v Asii právě v době, kdy se celý svět chystá na červnové zahájení skutečného fotbalového svátku. Kromě dvou výše uvedených platforem vyjde rovněž ve verzích pro Wii™, PSP® (PlayStation® Portable), iPod® touch a iPhone®.

Mezi hlavní prvky videohry 2010 FIFA World Cup South Africa patří dokonalé ztvárnění emocí a vášní, které provázejí nejvypjatější souboje tradičních soupeřů na vrcholné mezinárodní scéně. K dispozici je všech 199 reprezentačních výběrů, účastníků kvalifikace, a všech 10 oficiálních stadiónů, na nichž se zápasy šampionátu v Jižní Africe odehrají. Hráč bude moci hrát za svůj národní tým od kvalifikace až po virtuální podobu finále mistrovství světa a zažít pocit národního hrdiny, jenž vstřelí vítězný gól.
Prostřednictvím kanálů EA SPORTS a Coca-Cola™ si fotbaloví fanoušci ve vybraných zemích budou moci odemknout osm nových gólových oslav. Po odemknutí každé oslavy stačí vstřelit gól, pomocí ovladače ji aktivovat a pokochat se pohledem na ni z několika úhlů nové dynamické kamery, která věrně zprostředkuje radost a euforii z dosaženého úspěchu. O povedené góly a oslavy je pak možné podělit se i s dalšími fanoušky nahráním na webové stránky EA SPORTS Football World (www.EASPORTSfootball.com).
Na počest velké tradici Mistrovství světa FIFA přestaví EA SPORTS svůj historický tým snů (Classic 11 Team), složený z 35 legendárních hráčů předešlých turnajů, mezi nimiž nechybí například hvězdný kamerunský útočník Roger Milla, jenž na Mistrovství světa FIFA 1990 dokázal vstřelit čtyři branky a v roce 1994 se ve věku 42 let stal nejstarším hráčem, jaký kdy na světovém šampionátu startoval. Tým Classic 11 si budou moci odemknout ti z fanoušků, jimž se povede proměnit ve skutečnost naděje a sny svého národa v duelech s mužstvy soupeřů a dovést svůj tým k triumfu na Mistrovství světa FIFA 2010.
Nováčci mezi hráči série FIFA se mohou do bojů na světovém šampionátu zapojit také, protože je pro ně připraveno nové zjednodušené ovládání pomocí dvou tlačítek, umožňující snadné přihrávání a střelbu.
Více informací o hře a specifických vlastnostech pro každou platformu naleznete na oficiálních stránkách http://www.FIFA-WORLD-CUP.EASPORTS.COM. Věkový rating PEGI je 3+.
EA SPORTS™ je přední značkou v oblasti interaktivního sportovního softwaru na světě. Vycházejí pod ní komerčně nejúspěšnější videoherní série, v nichž nechybí přední interaktivní technologie, globální videoherní soutěže a nejmodernější digitální herní prvky. Značka EA SPORTS otevírá bezprostřední přístup ke sportovním emocím v řadě špičkových simulací, jako jsou Madden NFL Football, fotbalová FIFA, hokejová NHL®, basketbalová NBA LIVE, NCAA® Football, golfová Tiger Woods PGA TOUR®.
Další informace o EA SPORTS – novinky, videa, blogy, fóra, fantasy ligy a herní komunity – naleznete na www.easports.cz, kde můžete sdílet, diskutovat a soutěžit.


| Diskuse | Tiskové zprávy