Lenovo slaví 5. výročí

30. 4. 2010 20:22    Rubrika: Tiskové zprávy

Portfolio produktů společnosti Lenovo úspěšně rozšiřuje nová řada notebooků a netbooků IdeaPad, která byla u nás poprvé představena v minulém roce. Je určena pro domácí uživatele, kterým nabízí špičkové technologie ruku v ruce s moderním a stylovým designem. Zahrnuje malé a lehké notebooky řady S, které jsou ideální na cesty, ultra lehké notebooky řady U zase disponují nejnovějšími technologiemi, řada Y spojuje výkon, styl a multimédia a řada G nabízí výborný poměr ceny a výkonu.

Lenovo slaví 5. výročí

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění
Mobilní internet
Na současný požadavek uživatelů být neustále online zareagovala společnost Lenovo uvedením dvou zařízení pro mobilní internet. Pro čínský trh připravila chytrý telefon, který přináší fantastický styl, malé rozměry a jedinečné ovládací rozhraní, a smartbook, který dokazuje, že Lenovo věnuje inovacím nebývalou pozornost.
Lenovo a F1
Lenovo a její produkty nalezneme i na automobilových okruzích. V letošním roce pak u stáje Vodafone McLaren Mercedes, kde počítače Lenovo pomáhají dosahovat vítězství tohoto týmu. Jedná se například o monitor ThinkVision L2440x, notebooky ThinkPad W500, T400, X301 a X200 nebo stanice ThinkStation S20.
Spokojení zákazníci
Společnost Lenovo se zařadila jako jediný dodavatel počítačů na první místo ve zprávě společnosti TBR „Corporate IT Buying Behaviour and Customer Satisfaction Studies“ (Studie o nákupním chování a spokojenosti firemních IT zákazníků). Lenovo dosáhlo po 14 hlášených období od prvního kvartálu roku 2005 významných úspěchů ve spokojenosti zákazníků se spolehlivostí hardware.

Pro nejnovější informace o Lenovo news se zaregistrujte na RSS kanály společnosti Lenovo nebo sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ.


| Diskuse | Tiskové zprávy