Samsung Monte s navigací NaviExpert zdarma

12. 5. 2010 19:38    Rubrika: Tiskové zprávy

Neradi bloudíte? Jeďte najisto s navigací NaviExpert v telefonu Samsung Monte

Samsung Monte s navigací NaviExpert zdarma

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Navigaci NaviExpert s mapami evropských zemí lze do telefonu Samsung Monte stahovat zcela zdarma. Získáte tak
3 funkce v jednom přístroji – volání, lokalizaci a navigaci.
Společnost Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o., přední výrobce mobilních telefonů, nyní nabízí pro mobilní telefony Samsung Monte (S5620) navigaci NaviExpert ke stažení zdarma. Rázem tak získáte volný přístup k plné silniční mapě Evropy, informacím o množství zajímavých míst či k tisícům detailních městských plánů. Tato nabídka se vztahuje jak na nové přístroje, tak i na telefony, které si jejich majitelé již zakoupili u oficiálních dealerů.
Systém NaviExpert si poradí také s určováním trasy se skutečným ohledem na dopravní situaci, takže pro vás vždy vyhledá tu nejefektivnější trasu. Intuitivní vyhledáváč bodů zájmu (POI Explorer), který disponuje databází více než 52 300 bodů, oceníte především při cestě za zábavou. Po lokalizování vaší polohy tak snadno zjistíte například program nejbližšího kina nebo polohu nejbližší restaurace. Plná silniční mapa čítá 223 628 kilometrů silnic. Jednotlivé městské plány obsahují detailní informace – názvy ulic, čísla budov či příkazové a zákazové dopravní značky.
Dotykový telefon Samsung Monte vedle navigace nabízí intuitivní uživatelské rozhraní TouchWiz 2.0 Plus, GPS, Wi-Fi, sadu aplikací pro nejpoužívanější sociální sítě nebo 3,2 Mpix fotoaparát s řadou doplňkových funkcí.
Oficiálně byl Samsung Monte představen na začátku února 2010. V České republice je k dispozici od dubna za doporučenou orientační cenu 4 899,- Kč včetně DPH. Více informací naleznete na:
Web: http://download.samsungmobile.cz/navigacemonte
Wap: http://m.cz.samsungapps.com


| Diskuse | Tiskové zprávy