Mio Moov S600 - navigujte s radostí

9. 6. 2010 21:12    Rubrika: Tiskové zprávy

Nová designová navigace přináší velký 5“ displej a vylepšené ovládání

Mio Moov S600 - navigujte s radostí

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění


Společnost Mio Technology, jeden z předních výrobců přenosných navigačních zařízení, představuje novou navigaci Moov S600, která se díky nejnovějšímu softwaru Mio Spirit II řadí mezi nejpokročilejší navigační přístroje ze segmentu Mio PND. Pěkný design, velký 5“ širokoúhlý displej, intuitivní ovládání a pokročilé funkce činí z nově uvedeného modelu ideálního společníka pro pohodlné a bezpečné cestování.

Mio Moov S600 patří ke špičce mezi navigacemi střední třídy a díky tomu uspokojí všechny uživatele, kteří vyžadují vysoký standard za rozumnou cenu. Nový model nelze přehlédnout především díky snadno čitelnému displeji s impozantní úhlopříčkou 5“ palců (12,7 cm), který zajišťuje komfortní navigování i ve ztížených podmínkách. Snazší ovládání navigace zajišťují také nová hardwarová tlačítka pro návrat do menu a zachycení polohy s podsvícením. Užitečný je rovněž jasný a přehledný náhled na mapu TruMap ve stylu papírových map. Velkou výhodou je funkce SmartFind, která umožňuje jednoduché vyhledávání jako na internetu – podle klíčových slov. Neocenitelným pomocníkem se Mio Moov S600 stává také díky funkci řazení do jízdních pruhů, která vám poradí, jakým jízdním pruhem se dát.

„Navigace Mio Moov S600 splňuje požadavky i těch náročnějších cestujících. Jako jedna
z prvních na trhu se může pochlubit přesnějším hlasovým navigováním včetně názvů ulic v češtině i slovenštině (Text-to-Speech),” říká Tomáš Kudweis, obchodní a marketingový manažer společnosti Mio.

Celkový dojem harmonie a elegance navigace Mio Moov S600 podtrhuje její kvalitní designové zpracování - přední rámeček je vyhotoven v černém lesku, zadní část se může pochlubit stříbrným zpracováním. Uvnitř se skrývá vylepšený ovládací software Mio Spirit II, který uživateli usnadňuje každé cestování a mimo jiné přináší pohledy na známé evropské budovy a památky v ohromujícím 3D rozměru.

Nová navigace Mio Moov S600 může přijímat signál z externích zdrojů přes AV vstup, jako jsou DVD přehrávač nebo parkovací kamera. S600 tak může být použita jako druhá obrazovka. Pokud plánujete dovolenou s vlastní dopravou, nezapomeňte přibalit také Mio Moov S600. Díky 44 mapám s roční aktualizací map zdarma a 30denní garancí nejnovějších map nemůžete na evropských cestách zabloudit.

Technické parametry Mio S600:
Velikost obrazovky: 5"
Velikost obrazovky: 12,7cm
Počet map: 44
Roční update map v ceně: ano
30ti denní záruka nejnovějších map: ano
Software: Mio Spirit II
DVB-T vestavěný tuner: ne
TMC: ne
Vestavěná databáze radarů: ano
Řazení v jízdních pruzích: ano
Cestovní průvodce: ano
Ekonomická trasa: ano
SmartFind vyhledávání na jednom řádku: ano
NavPix navigace: ano
Video přehrávač: ne
MP3 přehrávač: ne
Google vyhledávání: ne
FM vysílač: ne
3D budovy: ne
Předpověď počasí: ne
Funkce "Prozkoumej": ano
Bluetooth handsfree: ne
SOS asistence: ano
Režim pro pěší: ano
Rychlostní limit: ano
Software pro počítač*: MMDII
Tlačítko pro návrat do home menu: ano
Tlačítko pro uložení pozice: ano
AV vstup: ano
Micro SD slot: ano
Doporučená koncová cena nově uvedené navigace Mio Moov S600 je 4 890 Kč včetně DPH.
Chcete-li získat informace o produktech a maloobchodních cenách, navštivte, prosím, www.mio.com/cz nebo kontaktujte vašeho regionálního zástupce Mio.


| Diskuse | Tiskové zprávy