BenQ MK2443 - LCD s TV

15. 6. 2010 20:36    Rubrika: Tiskové zprávy

BenQ MK2443, LCD monitor nebo televize? Obojí!

BenQ MK2443 - LCD s TV

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Společnost BenQ představila LCD novinku – multifunkční monitor MK2443, jenž si najde místo v domácnostech či na stolech hráčů počítačových her. Model je přizpůsoben tak, aby mohl spolehlivě suplovat televizi a zároveň posloužil jako monitor k počítači nebo notebooku.


Představení 23,6“ modelu MK2443, který lze rovněž využít jako velký monitor k počítači, je odpovědí společnosti BenQ na poptávku trhu, kdy roste počet uživatelů, kteří od své televize očekávají jedinečné vizuální zážitky a ergonomii. Tito uživatelé hledají televizi s tenkou obrazovkou, která jim zajistí maximální požitek z kvalitního obrazu a současně bude cenově dostupná.

Zbrusu nový model MK2443 nabízí Full HD rozlišení, čas odezvy 5 ms či Technologii Senseye Human Vision napodobující lidské oko. Technologie je vyvinutá společností BenQ za účelem zvýšení kvality obrazu, zlepšuje barevnost, jas a kontrast vizuálního obsahu a prostřednictvím optimalizace pohybu vyhlazuje rychle běžící snímky – výsledkem je hlubší, sytější a detailnější obraz.

Použité rozhraní HDMI 1.3 x 2 navíc umožňuje převádět nezkomprimovaný signál do nejvyšší dostupné kvality.

Tento model je dostupný od června 2010 za částku 5.690 Kč bez DPH.


| Diskuse | Tiskové zprávy